PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483659}

Horda

La horde
5,3 2 648
ocen
5,3 10 1 2648
Horda
powrót do forum filmu Horda

Bardzo wkrecajacy klimat obdrapanego wiezowca i desperacka walka o przetrwanie. Dodatkowo wrazenia napedza dobra muzyczka. Oczywiscie film ma wiele glupich momentow np. niekonczace sie magazynki czy rozwalanie kilku zombich za pomaca walki wrecz (chyba jakas nowosc hehe) ale calosc trzyma sie kupy. Nie ma tu irytujacych akcji typu "rozdzielmy sie to napewno zwiekszy nasze szanse" czy nieuzasadnonego bohaterstwa. Zombiaki moglyby byc bardziej slamazarne ale co kto woli. Ogolnie biorac pod uwage tematyke i to ze ostatnio z tego gatunku wychodza same gnioty daje zasluzone 8/10.

Myślę,że Francuzi powinni kręcić więcej horrorów w tematyce zombie.Film jest rewelacyjny.Z tymi magazynkami masz rację :))) Najlepszy był shotgun :)

ocenił(a) film na 7

po tym seansie naszła mnie ochotka na left 4 dead

ocenił(a) film na 8

No coś ty, w wielu filmach było rozwalanie zombie w walce wręcz.

ocenił(a) film na 7

Prawda, film calkiem niezly. Bylo kilka niedociagniec i slabych scen, ale ogolnie film niezly.

ocenił(a) film na 8

Dobry , klimatyczny film, raczej dla fanów gatunku.

ocenił(a) film na 9

dokładnie, zaskakująco dobry film. bardzo podobała mi się też scena z tą zombicą nad którą się znęcali i reakcja tego bossa. jak dla mnie największa wpadką było to gdy ten z kitkiem powiedział o tej policjantce "ładna" ;)

film jest tez bardziej brutalny niż często cukierkowe produkcje z hollywood które co prawda obfitują w wymyślne sceny mordów, ale są tak przebombinowane, nierealistyczne że od razu nie traktuje się ich poważnie. a lepiej realistycznie rozwalić komus łeb shotgunem niż wymyślić scenę z rozczłonkowaniem ciała na 1000 kawałków tak aby dało się to ująć w 3D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones