PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483659}

Horda

La horde
5,3 2 648
ocen
5,3 10 1 2648
Horda
powrót do forum filmu Horda

Jeden

ocenił(a) film na 8

z najlepszych filmów o Zombie..Polecam Zdecydowanie..Ale świt z 2004 jest dla mnie
najlepszy

MasterSexay

Podzielam opinie. 2-gie miejsce zaraz po "Świcie"

ocenił(a) film na 7
MasterSexay

Może być , lubię filmy z Zombiakami / hahaha przez chwilę pomyślałem że na tym samochodzie wszystkich rozwali :)

ocenił(a) film na 8
skura3

haha to samo mi przyszło na myśl...w sumię tą maczetą dałoby rade;p;p

ocenił(a) film na 8
MasterSexay

ten film to hardkor ; d
scena na aucie jak gliniarsz mucil gnatem potem maczeta wymiata..
nie wiem dlaczego ten film ma tak slaba ogl.ocene.
ja daje 8/10 zasluzone jak dla mnie! ; ]

prodigy_111

Też się pod tym podpisuję, obok świtu i 28dni później najlepszy film o zombiakach. Dobre jest też zakończenie, mocne i z jajem. Nakoksowany dziadek-kombatant z siekierą wymiatał, przedni ubaw miałem. Dobry seans.

ocenił(a) film na 8
MasterSexay

Dokładnie, świetny film, solidne 8/10 mu się należy. Tym bardziej dziwi mnie jego ocena tutaj, 5/10?0_o No sorry, same kilkuletnie dziewczynki i pedzie go oglądali? Soczysta, bezpardonowa rzeźnia. A dziadek na fecie mnie rozłożył. :D
Jak dla mnie to piąty naprawdę dobry film o zombie po 2000 roku.

użytkownik usunięty
Bodzepor

Uwielbiam filmy o zombie ale ten jednak jak dla mnie dosc slaby, nudny albo smieszny. To nie to.

ocenił(a) film na 8

Głupkowata kiszka kaszana RE Afterlife dostała od ciebie 10/10, a ten, jak mniemam, poniżej 5. Brak słów, amerykanizacja umysłów postępuje...

użytkownik usunięty
Bodzepor

Ten film jest slaby, bo sie sili na bycie realistycznym i to mu nie wychodzi A glupkowata kaszana byla soba, swietnie sie bawilem, malo oczekiwalem a sie usmialem, stad dycha.
Film la horde jest po prostu hujowy, z ktorej strony by nie patrzyl.

ocenił(a) film na 9

Gówniany film był dobry, bo był gówniany, a dobry film nie był dobry, bo jesteś na niego za głupi. 10 dla takiego śmiecia, jak Afterlife. Widać, co masz we łbie -pustka i wiatr hula. Po prostu idź się powieś, neosie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
MasterSexay

Popieram zasluzone 8/10 film wymiata. Zaden z bohaterow nie irytowal i miedzy innymi za to tak wysoka ocena. W dzisiejszych filmach wszedzie zachowania bohaterow sa przewidywalne a tutaj kazdy walczyl o przetrwanie bez zbednych ceregieli. Film nie dla pipek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones