PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 056
ocen
5,4 10 1 68056
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

daję 9/10

ocenił(a) film na 9

film polecam tylko ludziom o mocnych nerwach. jest bardzo brutalny . mówi o tym jakie
tortury zniesie człowiek. oraz jak wyrwać się z tych tortur. według mnie film jest wspaniale
zrobiony.mówi także że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko nawet zabiją
człowieka.podobała mi się rola jaya hernandeza i jego waleczna walka

ocenił(a) film na 6
konradello11

Co Ty piszesz... Ludzie nie zabijali dla pieniędzy tylko za pieniądze.

BadMotherFucker

Ale ci którzy to umożliwiali , niejako zabijali za pieniądze (porywali ofiary i je krępowali) by ten co płaci mógł je torturować/zabić.

ocenił(a) film na 6
Daragox

Hmm nie zgodzę się, nie widzisz różnicy pomiędzy porwaniem i przetrzymywaniem a zabójstwem z premedytacją?
Jest popyt jest podaż...;)

ocenił(a) film na 9
konradello11

no tak. pomyliło mi się

ocenił(a) film na 7
konradello11

Dość mocno. Mam wrażenie, że oglądaliśmy 2 różne filmy.

ocenił(a) film na 6
konradello11

Oooo nie, widziałam gorsze filmy - ten nie był taki tragiczny. Taki lekki horrorek, który fajnie obejrzeć. Scena, w której gość z piłą potknął się o odcięty palec ofiary jest cudowna:D

Ale 9/10? Bez jaj, naprawde nie widziałes lepszych horrorów?:D

ocenił(a) film na 6
fantynaaa

AAAAA, ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ, ŻE TO SPOILER:D

fantynaaa

Hehe, nie potknął się o palec, tylko pośliznął na krwi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
_ParaDoks_

Wolę swoją wersję:)

fantynaaa

Ten idiota z piłą potknął się o obrzygany knebel Paxtona, którego oprawca musiał mu zdjąć, nie o jego palce. To taki szczegół.

ocenił(a) film na 6
czomo12

No i masz! Zepsułeś mi najlepszą rzecz w filmie. Dlaczego?!

fantynaaa

Dobra, nie będzie, że palce. Nie lubię odbierać radości :P

ocenił(a) film na 6
czomo12

No!:)

fantynaaa

Mam dla Ciebie dobrą nowinę. Szadząc po krwi, którą widziałem w miejscu poślizgnięcia, sądzę, że przewrócił się zarówno o obrzygany knebel, jak i o jego walce. Ale to nie ma sensu, bo palce były z tyłu Paxtona, a knebel z przodu.

fantynaaa

Mam dla Ciebie dobrą nowinę. Szadząc po krwi, którą widziałem w miejscu poślizgnięcia i rzygach też, sądzę, że przewrócił się zarówno o obrzygany knebel, jak i o jego palce. Ale to nie ma sensu, bo palce były z tyłu Paxtona, a knebel z przodu.

fantynaaa

gorsze czyli np..? jak dla mnie to Cannibal ferox jest o wiele brutalniejsze

ocenił(a) film na 8
konradello11

8/10. Szczerze myślałem z opinii że jest bardzo brutalny... Niestety nie dostrzegłem niczego co by o tym mówiło!! Sceny nie były wcale w moim odniesieniu aż tak brutalne... Wcale nie ma się czego bać. Ogromnym atutem jest to że trzyma w napięciu od początku do końca!!!

użytkownik usunięty
konradello11

Trochę się zgodzę, a troch nie. Przede wszystkim fi

użytkownik usunięty

Przepraszam. Kot, klawiatura (kto ma kota ten rozumie). Przede wszystkim (z mojej perspektywy) ten film jest o tym jak chorzy są ludzie, co by robili gdyby nic ich nie ograniczało i co HIPOTETYCZNIE mogłoby się dziać. Dla tych których nie przeraził jako horror: to nie do końca jest horror. Dla tych którzy widzą bezmyślną, obrzydliwą rzeź: lepiej to jeszcze raz przemyśleć. Ja osobiście uważam to za brutalny film psychologiczny. I jako taki naprawdę straszny... Plus jest świetnie zrobiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones