Film

I Can Do Bad All by Myself

2009
1 godz. 53 min.
6,7 252
oceny
6,7 10 1 252
376
chce zobaczyć
Madea (Tyler Perry), budzi męża w środku nocy, ponieważ ktoś okrada ich dom. Są to dzieci: szesnastoletnia Jennifer (Hope Olaide Wilson) i jej młodsi bracia: Manny (Kwesi... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
I Can Do Bad All by Myself zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

I Can Do Bad All by Myself
Zwiastun nr 1 2:24
nr 1 2009-11-16T12:11:36 https://fwcdn.pl/webv/19/76/21976/thumbnail.21976.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/135/502935/tyler_perry_s_i_can_do_bad_all_by_myself____trailer.vp9.1080p.webm

Madea (Tyler Perry), budzi męża w środku nocy, ponieważ ktoś okrada ich dom. Są to dzieci: szesnastoletnia Jennifer (Hope Olaide Wilson) i jej młodsi bracia: Manny (Kwesi Boakye) i Byron (Frederick Siglar). Madea postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Trójka rodzeństwa, wychowywana dotąd przez babcię, niespodziewanie zjawia się uMadea (Tyler Perry), budzi męża w środku nocy, ponieważ ktoś okrada ich dom. Są to dzieci: szesnastoletnia Jennifer (Hope Olaide Wilson) i jej młodsi bracia: Manny (Kwesi Boakye) i Byron (Frederick Siglar). Madea postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Trójka rodzeństwa, wychowywana dotąd przez babcię, niespodziewanie zjawia się u śpiewającej w nocnym klubie, tonącej w nałogach ciotki. April (Taraji P. Henson) nie ukrywa swojej niechęci do dzieci swojej zmarłej siostry. Jednak pod wpływem mocnych wydarzeń będzie musiała dokonać wyboru: czy kontynuować życie ze swoim żonatym chłopakiem Randym (Brian J. White), czy też otworzyć się na prawdziwą miłość z Sandino (Adam Rodriguez) .

boxoffice
$51 733 921 na świecie
$51 733 921 w USA
budżet
$13 000 000
na podstawie
Tyler Perry (sztuka)
studio
Tyler Perry Company, The
tytuł oryg.
I Can Do Bad All by Myself
inne tytuły
Tyler Perry's I Can Do Bad All by Myself (pełny tytuł) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo podoba mi sie plakat do tego filmu, jest super zrobiony, taki plakat przyciaga.

  2
  • Ciekawy film.

   justyna_356 ocenił(a) film na 8

   Na prawdę mi się podobał. Przyznaje, że obejrzałam tylko ze względu na Adama Rodrigueza :P Ale okazało się, że film jest ciekawy. Momentami śmieszny, a za chwile można ryczeć jak małe dziecko. Oczywiście Rodriguez cudowny, mmmmm :)

  • Śmieszny...

   gorab ocenił(a) film na 7

   Ale to śmiech przez łzy. Film o czarnej społeczności w USA i jej (i nie tylko) problemach, będący swego rodzaju psychoterapią. Polecam.

   • Bylem wczoraj na premierze i bardzo mi sie podobal. Jest i smieszny momentami i momenatami bardzo smutny, wzruszajacy.