PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478167}
4,3 43 976
ocen
4,3 10 1 43976
3,9 9
ocen krytyków
Idealny facet dla mojej dziewczyny
powrót do forum filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny

...ale oczywiście w naszym zaściankowym kraju ten film nie ma szans na popularność. To świetny film, śmieszny i prześmiewczy, ciekawy, nowatorski. Kilka naprawdę doskonałych ról. Szczególnie pani Kuna i pani Globisz :-)
Na pewno znacznie lepszy niż Lejdis.

ocenił(a) film na 6
Clarise78

jak zawsze, polska produkcja = z góry niska ocena. Smutne. Moim zdaniem wciśnięto zbyt dużą treść w jeden film, uważam, że do wywalenia był wątek choroby psychicznej, ale nie wyszło kulawo. Przerysowany obraz walki "złe feministki kontra chciwy Kościół" nawet mnie ubawił. Obejrzałam dla świetnej obsady. Szkoda tylko, że zakończenie tak piękne, a boczarska nazywająca się lesbijką musiała nawrócić się na mężczyzn dla happy endu,

Clarise78

Almodovar?????? to jakiś żart?

ocenił(a) film na 3
Clarise78

Nie wcale by się nie powstydził .

Gloredhela

Wątek transseksualny wspólny.

ocenił(a) film na 7
Clarise78

Dokładnie. Podpisuję się. Juz nawet nie chce mi się walczyć z ogólnie przyjętą opinią. Film wkladany w jeden worek z reszta polskich komedii romantycznych, a niesłusznie.

ocenił(a) film na 7
Clarise78

Krótko. Na pewno jeden z kilkunastu filmów co do których miałem wyrobione zdanie (o zapewne słaby itp) a zaskoczył pozytywnie. Na plus film na plus :) Można oglądać;)

Clarise78

nie, nie, nie, to nie był poziom Almodovara. niedopracowanie w każdej minucie. film byłby lepszy gdyby wykonanie było na poziomie.

ocenił(a) film na 5
SatineNic

Może Almodovar to za dużo powiedziane, ale jak na polską produkcję to całkiem miło się ogląda ;) Chociaż denerwuje mnie drętwota i nienaturalność polskich aktorów. No, wyłączając Dorocińskiego <3

użytkownik usunięty
Clarise78

Trolling poziom pro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones