PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Żary w filmie

ocenił(a) film na 6

Jestem mieszkańcem Żar i wierzcie mi, miasto w 1987 roku nie wyglądaly jak wiocha z
kilkoma barakami i przystankiem PKS. Jestem lokalnym patriotą i bardzo zabolalo mnie
przedstawienie mojego miasta w ten sposób.

looy

Właśnie oglądam ten film i też jestem mieszkańcem Żar. Właśnie leci scena jak ta kobieta przyjechała autobusem do Zielonej Góry, na ul. Spokojną. Zaraz zobaczymy jak te Żary pokażą :)

użytkownik usunięty
looy

Postanowili pokazać Żary prawie dokładnie tak jak wioskę Grabowo w Koglu-moglu.

Czyli to nie były prawdziwe Żary. Kompletnie nie kojarzę miejsc które pokazali. Pewnie jakąś wioskę z drugiego końca Polski pokazali, która "zagrała" Żary. ..

użytkownik usunięty
trancefan1986

Wątpię, żeby ktokolwiek jechał przez pół Polski tylko po to, by nagrać jedną scenę, którą można nagrać wszędzie. :-) Choć to dziwne, że w taki sposób pokazali dworzec w niemałym przecież mieście.

Może Żary to był tylko skrót myślowy. Ostatnio w pracy poznałam dwie osoby, które mi powiedziały, że jedna mieszka w Szczecinie, a druga w Gdańsku. Okazało się później, że żadna z tych osób w tych miastach nie mieszka tylko w jakichś mniejszych miastach w okolicy, tj. ze 20-30 km od tych miast, więc może w tym filmie nie chodziło dokładnie o Żary tylko okolice Żar.

ocenił(a) film na 6
looy

Dobra, żarty na bok. Jakim cudem mój komentarz sprzed 12 lat nagle budzi takie zainteresowanie?xD

looy

No bo leciał ostatnio w telewizji i chciałem sprawdzić komentarze tutaj pod nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones