PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

nie bylo by co oglądać.Niestety jedna jaskółka....

ocenił(a) film na 3
Predator10

zgadzam się. totalny zawód.

melancholiap

a ja się nie zgadzam ,film bardzo fajny.daję 7/10

ocenił(a) film na 3
joanna210

Więckiewicz ratuje ten film, gdyby nie on to klapa na całej linii, gra aktorska głównej bohaterki jest okropna- mam wrażenie jakby każdy wers czytała z kartki

ocenił(a) film na 9
technotronic

czepiacie się... owszem postać Więckiewicza świetnie zagrana, ale główna bohaterka też dała rade ;) film nietypowy i nowatorski jak na polskie warunki więc za to należy mu się duuuuuuży plus. Nie nudziłem się wcale, urodzony jestem w 85roku więc bardzo przyjemnie było mi się cofnąć do czasów PRL gdyż mimo wszystkiego złego darzę tę epokę pewnym sentymentem. Opowieść o przygodzie w Szwecji bezcenna ;)))

ocenił(a) film na 5
Predator10

właśnie to chciałóam napisać moim zdaniem film był beznadziejny ale Robert jak zwykle rewelacja :D!

ocenił(a) film na 8
Predator10

Nie zgadzam się, całym tłem do filmu są lata 80, które kocham ;) no i oczywiście pani Danuta Szaflarska i to wystarczy, żeby mnie przekonać!

ocenił(a) film na 4
MiLusSia

No jak uważam że w tym filmie są rzetelnie pokazane lata 80 to ja nie mam pytań ;/

ocenił(a) film na 8
pawell190

hmm rzetelnie? chyba nie użyłam takiego słowa. :) jedynie że są tłem, a z tym to się zgodzisz, bo gdy główna bohaterka cofa się w czasie to do jakich lat? no właśnie, nie mam pytań.

ocenił(a) film na 3
MiLusSia

Tylko że ten film reklamowano w taki sposób że PRL miał być w nim czymś więcej a nie tylko tłem.Czyli widz ma prawdzo czuć się zawiedziony.

ocenił(a) film na 3
Predator10

100% prawda:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones