PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Mam nadzieje

ocenił(a) film na 5

Mam nadzieje,że będzie to stary dobry Machulski,a nie ten z SUPERPRODUKCJI.

użytkownik usunięty
miraz007

Ja też , ale komedia romantyczna ?
















<za krótki>

ocenił(a) film na 9

Prędzej "Ile waży koń trojański?" będzie komedią charakterów, jak u hrabiego Aleksandra Fredry, niźli komedią romantyczną. Mamy tu bowiem bogaty repertuar ludzkich osobowości i usposobień, zatem będzie to idealna powtórka z komedii hrabiego Fredry.

miraz007

"Superprodukcja" to znakomity film, wyśmienita karykatura polskich superprodukcji

miraz007

Superprodukcja nie była taka zła

ocenił(a) film na 9
miraz007

Podzielam tę nadzieję, bo - jak dotąd - ze wszystkich komedii Pana Juliusza najbardziej ubawiłam się, oglądając "Seksmisję", a obydwie części "Vabanku" przyprawiły mnie o dreszcze emocji. No i ta piosenka z filmu "Vabank II, czyli riposta"... Ach, "to były piękne dni"... ;)

joanna_kordus

Mi się też spodobała "Superprodukcja".

Śmieszna satyra, świetna Przybylska i znakomity Globisz.

ocenił(a) film na 9
martns

O tak, obsada była rewelacyjna. W ogóle Juliusz Machulski jest świetnym obserwatorem realiów Polski - i tej sprzed prawie trzydziestu lat, i tej współczesnej. A wracając do "Konia trojańskiego", to mam nadzieję, że spełnią się słowa piosenki do serialu "Matki, żony i kochanki": "Wnet wesoło będzie w koło".

miraz007

"Superprodukcja" to świetny film wystarczy z niego wyjąć Królikowskiego
i efekty Odeon - żenada (one też zniszczyły adaptację "Testosteron".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones