PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

i jestem z Krakowa - to był tekst filmu. Ciekawe pomysły mieli, nie wiem czemu film ma tak niską ocenę, jak dla mnie 8/10.

deamon82

Dokładnie i jeszcze warto dodać motyw w pociągu z naszym premierem.Fajnie to zrobili

macias_9

znacie sie na filmach jak świnia na kosmetykach. to jest KASZANA największa na świecie. 1/10 ode mnie i basta!

xatt1975

Hehe, no tak... Jak nie ma w kazdym zdaniu jakiegos przeklenstwa to prawdziwym znawcom kina jak ty sie nie podoba...
Moim zdaniem calkiem fajny film 7/10

ocenił(a) film na 5
deamon82

Właśnie pomysł z Kubicą naciągany. O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie wcale nie zabawne.

ocenił(a) film na 7
tercc

hah;D mi też ten Kubica wpadł w ucho. Przyjemnie się nawet oglądało ;p

ocenił(a) film na 7
tercc

Co w nim naciąganego?

Zakrza

Dla mnie to było bardzo wymuszone. Mały chłopiec ni stąd ni zowąd przedstawia się obcej kobiecie z imienia i nazwiska i do tego jeszcze dorzuca z jakiego miasta pochodzi. Dlaczego dodatkowo nie wymienił ulicy, przy której mieszka? a numer mieszkania/domu? Takie aluzje czy mrugnięcia okiem od twórcy filmu są fajne zazwyczaj wtedy, gdy nie są tak nachalne. Takie nawiązanie powinno być delikatne, widz ma się cieszyć z tego, że je zauważył. A nie, że aluzja wpada z takim impetem, że swoją oczywistością bije nas po mordzie.

ocenił(a) film na 7
nawistnik

Skoro mu się spytała skąd jest to odpowiedział, że z Krakowa;) Ale ok, może masz rację.

nawistnik

W tamtych czasach było to możliwe, żeby dziecko się przedstawiło. Natomiast nie trzylatek (Kubica jest z 1984 r.)

ocenił(a) film na 7
deamon82

No ok, a kim był niby ten laureat Oscara z 1995 za film robiony przez Francuzów?

ocenił(a) film na 6
Zakrza

Kieślowski - za "trzy kolory", ale to była tylko nominacja, przegrał z "Pulp Fiction"

ocenił(a) film na 7
Szem

Dzięki! Byłem przekonany, że była tam mowa o wygranej i za cholerę nie mogłem znaleźć.

ocenił(a) film na 9
Zakrza

a ikeja będzie w łomiankach

nojszek

i takich aluzji powinny byc dziesiatki-wtedy bylaby super komedia !!

ocenił(a) film na 7
deamon82

Super film, oglądałam go kiedyś na wakacjach po rozstaniu z chłopakiem przy kieliszku wina i był momenty przy których zapominałam o tym co złe... i uświadomiłam sobie , że nie wart patrzeć wstecz i chcieć coś zmieniać.
Wszystko jest zajebiście ... i niech tak pozostanie bo każde wspomnienie ma swój urok.

użytkownik usunięty
TrefnaPanna

A co mnie to kuźwa obchodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones