PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 568
ocen
6,2 10 1 86568
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Uważam, że

ocenił(a) film na 10

"Ile waży koń trojański" to jeden z najlepszych filmów jakie obejrzałam. Nie dość , że wciąga ( nie mogłam się oderwać od oglądania) to jeszcze naprawdę super obsada. Jeden z najlepszych Polskich filmów.

ocenił(a) film na 7
gosielax

jak najbardziej się zgadzam, :)

ocenił(a) film na 9
gosielax

Owszem :D Nie wiem czy oglądałam jakiś polski film, który mógłby się tu równać :D

ocenił(a) film na 6
shark19

Mi się średnio podobał, ale kawałek z Robertem Kubicą wygrywa i to jak zrobiła zdj. kochance męża xDDD

gosielax

Jeden z lepszych polskich filmów, ciekawa fabuła , (taka nie Polska hehe), dobra obsada.
fajny, fajny , polecam ;D

_kasja_

Film jest znakomity!! Obejrzałam go dziś po raz kolejny i zachwyca w nim dbałość o szczegóły, oddanie klimatu "tamtych" lat, świetne dialogi, mądry humor, no przede wszystkim doskonała gra aktorska!!:))
Generalnie nowych Polskich komedii nie trawię, więc tym bardziej 10/10!! :D

ocenił(a) film na 6
gosielax

A ja nie uważam, żeby to był jeden z najlepszych filmów, jakie obejrzałam, ale muszę przyznać, że jest całkiem niezły na tle polskich komedii ostatnich lat, w których tzw. "komizm" polega głównie na rzucaniu przekleństwami przeplatanym ze scenami seksu. Komediowość "Konia" nie jest taka natrętna, nie ma się wrażenia, że głównym celem twórców jest zmuszenie nas do tarzania się po podłodze przy każdym super komediowym elemencie, film nie jest śmieszny za wszelką cenę po prostu. Zresztą w ogóle nie było bardzo zabawnie (chociaż parę razy się uśmiechnęłam). Spędziłam czas na niewymagającej rozrywce, nawet za bardzo nie bolało, ostatecznie od czasu do czasu można.

CompleteUnknown

miałam aż dwa podejścia, żeby obejrzeć ten film i muszę przyznać, że jest on tak nudny, iż na trzeźwo na pewno go nie obejrzę :P ocena 1/10 !

ocenił(a) film na 8
gosielax

Super gra aktorska Ostrowskiej i Więckiewicza. Jak ja się ciesze, że to nie jest kolejna głupia polska nieśmieszna komedia, których tak pełno ostatnio. Fajny, inteligentny, zabawny, godny polecenia. Film zaskoczył mnie na duży plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones