PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 498
ocen
6,2 10 1 86498
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Wbudził... (SPOJLERY)

ocenił(a) film na 6

...we mnie bardzo wiele emocji. Nie śmieszył aż tak bardzo, ale chodzi mi tu o relacje Zosi i jej babci, Stasi... Danuta Szaflarska - GE-NI-AL-NA. Płakałam jak bóbr, bo przypomina mi moją świętej pamięci babcię, którą kochałam równie mocno, co Zosia swoją.
Jej udało się swoją babcię ocalić przed śmiercią w wypadku autobusu do Ciechocinka, mojej mi nic nie wróci, bo zabrała ją choroba... ;(
Ogólnie film ciekawy... z puentą: Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać.
Niech mi ktoś podaruje 20 minut cofnięcia się w czasie, do momentu, kiedy babcia żyła i miała się dobrze... żebym mogła ją przytulić, ucałować i powiedzieć, że bardzo ją kocham...

Przepraszam za takie wypociny tutaj, na forum publicznym, ale po obejrzeniu tego filmu poczułam się taka samotna...

Anixot

twoja babcia na pewno widziała ,że ja kochasz . Ja mam jeszcez swoją kochaną babcie , ale nigdy nie przytuliłem jej ani nie powidziałem ,że ją kocham choć chciałbym nieraz to zrobić. Głupio jednak tak jakoś . Jestem facetem i chyba troche nie wypada

ocenił(a) film na 8
marioo24

"ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI,TAK SZYBKO ODCHODZĄ". SŁYSZAŁAM TO TYSIĄCE RAZY W MOIM ŻYCIU. A ZROZUMIAŁAM WTEDY, KIEDY TATO POSZEDŁ NA DZIAŁKĘ NAKARMIĆ BEZDOMNE KOTY I JUŻ NIE WRÓCIŁ. BZDURY PLECIESZ ,ŻE NIE WYPADA. JA DO KOŃCA ŻYCIA CHYBA BĘDĘ MIAŁA POCZUCIE WINY.

użytkownik usunięty
Anixot

Żałosna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones