PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 549
ocen
6,2 10 1 86549
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Wczoraj byłam w kinie i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten film. Polskie komedie ostatnich lat przyzwyczaiły mnie niestety do dosyć ostrożnej opini na temat naszej narodowej kinematografii. Co innego klasyka, Miś czy Seksmisja to prawdziwe majstersztyki. Koń trojański rozbawił mnie do łez i rozczulił. Machulski po raz kolejny pokazał klasę, ratując twarz polskich produkcji. Film przystępny dla każdej grupy wiekowej, która mniej lub więcej orientuje się w historii Polski. Zabawny kiedy trzeba, wzruszający i prawdziwy. Czy nie tego właśnie trzeba?

P.S.
Jednym z niewątpliwych plusów oglądania filmów w kinie, a nie w domu to reakcje widzów:
scena kiedy Darek leżał z kochanką w łóżku i widzimy jej "meszek" pod pachą ;P jakiś facet za mną wrzasnął "O Jezuuuu...!" ;)

ocenił(a) film na 10
Kicinia

tak, uroczy - to dobre słowo ;)
a meszek - ja się tego tak przestraszyłam, że przez kolejne parę minut siedziałam z rękoma na buzi, jak podczas jakiegoś horroru i próbowałam nie wrzeszczeć:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones