PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Trochę się wkurzyłem tym że bitwę wygrali metroseksualni faceci w spódnicach, którzy nie
zbyt często opuszczali mury zamku aby komuś przywalić w ryj. Czułem się bardziej jak na
Love Parade. W pewnym momencie myślałem że Tezeusz zacznie się całować z Zeusem ;)

I jeszcze ta dziewica ochoczo wskakująca nieznajomym do łóżka w celu pozbycia się
"piętna". No już tam pomijam jak Tezeusz dostał 3-4 kosy w brzuch 30cm sztyletem i wygrał
końcową walkę.

W pewnej chwili myślałem że Hyperion zacznie krzyczeć "wypad do domu geje" jak zobaczył
wojska Tezeusza ale tak się nie stało. hehe

Film oceniam na 5/10

10Tysiecy

Może masz jakieś kompleksy na punkcie własnego wyglądu, że tak ciebie raził w oczy ten cały "metroseksualizm". Ja tam skupiałem się na efektach specjalnych a nie na ciałach żołnierzy, więc nic takiego nie zauważyłem. Po prostu armia dobrze zbudowanych gości, podobnie jak w 300.

PS
Zwiększanie swoich zdolności bojowych nie polegało na "waleniu kogoś w ryj", tylko na ćwiczeniu szermierki itp. Nie trzeba do tego opuszczać murów zamku.

ocenił(a) film na 5
4strings

Chodzę 4 w tygodniu na siłownie, mam doskonałe BMI i kondycje. Więc nie wiem o co Ci chodzi. Hmm jakby to napisać. A już wiem.

"Chyba nie zrozumiałeś, jakie było meritum mojej wypowiedzi. Ale jak to się mówi, myślenie nie boli. "

10Tysiecy

"Chyba nie zrozumiałeś, jakie było meritum mojej wypowiedzi. Ale jak to się mówi, myślenie nie boli. "
To mnie oświeć.

"I jeszcze ta dziewica ochoczo wskakująca nieznajomym do łóżka w celu pozbycia się
"piętna". "
Nie załapałeś, ona wskoczyła do łóżka tylko jednemu, i nie był to nieznajomy.

"No już tam pomijam jak Tezeusz dostał 3-4 kosy w brzuch 30cm sztyletem i wygrał
końcową walkę. "
Dobrze, że pomijasz, bo biorąc pod uwagę z jakim kinem mamy tutaj do czynienia, czepianie się takich rzeczy byłoby nie na miejscu. Przypomnę ci tylko pewną scenę z mitologii walkę Hektora z Achillesem (pomoc Bogów itp).

"W pewnej chwili myślałem że Hyperion zacznie krzyczeć "wypad do domu geje" jak zobaczył
wojska Tezeusza ale tak się nie stało. hehe"
Oni byli "w domu" geniuszu.

ocenił(a) film na 5
4strings

Sory,nie pociągniemy dyskusji dalej bo wychodzę do Kina :D
pozdro

Po prostu chciałem potrolować wow - wielki mi co hehe

10Tysiecy

Gdzie ty tam widziałeś 30cm kosę? góra 16cm i najwyżej raz w brzuch choć fakt wygrać tej walki nie powinien ale to w końcu bohater....Co do wyglądu poczytaj może o Grekach bo trefione włosy i robione loki,smarowanie skóry oliwkami i kąpiele upiększające to wymysł starożytnych ludów w którym właśnie specjalizowali się Helleńczycy.A homo to jeden z powodów upadku helleńskiej kultury bo zwyczajnie woleli swoje towarzystwo niż kobiet chyba że były to "córy Koryntu".Nigdy nie słyszałeś o "kapłankach Afrodyty"(albo Isztar)?tylko służki Westy i Artemidy zachowywały dziewictwo a do tego fach kapłanki był tylko do 30 potem dostawały "odprawę"i nawet wychodziły za mąż.Ale za to kapłani Kybele kastrowali się by pełnić dożywotnio funkcje lojalności wobec swojej bogini z tym że ona pochodziła z Anatoli nie Hellady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones