PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 9

NIe rozumiem dlaczego ten film ma takie niskie noty. Przez takich ludzi, którzy oceniają film po trailerze (przed premierą) o mało co go nie przegapiłem. Byłem w kinie, super wrażenia, naprawde film godny polecenia.

ocenił(a) film na 7
bestman

ja wlasnie wrocilam z seansu;) efekty specjalne rewelacyjne,chociaz dominuje w nich pryskająca krew;d ogolnie bardzo duzo tam przemocy.ale mi to nie przeszkadza i wyszlam z kina,nie zalując ze wydalam pieniądze na bilet.spodziewalam sie czegos gorszego.moze sama fabula nie jest zbyt amibtna ale film bardzo dobrze sie oglada i naprawde robi wrazenie.polecam;)

ocenił(a) film na 8
bestman

Film świetny!!! Byłam dzisiaj w kinie i dosłownie wcisneło mnie w fotel. Efekty specjalne boskie i ( jak wspomniała elemele90) krwi było pełno co również mi nie przeszkadzało. Z seansu wyszłam z moja koleżanką i obydwie miałyśmy zaciechy na ustach aż do samego domu. Po prostu nic dodać, nic ująć. Reżyser się spisał na medal.

ocenił(a) film na 9
bestman

Film świetny!
Oglądając trailery spodziewałem się czegoś... gorszego a tu niespodzianka. Co chwila coś mnie zaskakiwało, a momenty gdy na scenę wchodzili "Oni" (kto oglądał ten wie o kim mówię) powodowały opad szczęki :-) Ten film ma to "coś" co trzyma od początku do końca w fotelu. I chcę więcej takich scen walki jak w końcówce :-))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones