PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 857
ocen
7,5 10 1 162857
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

że "Świątynia Zagłady" to najlepsza część Indiany Jonesa niech się wpisze!

Jestem "1".

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

3

ocenił(a) film na 9

4 :D

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 7
Heatseeker

AAAAAaaaa! Swiętokradztwo!

tylko i wyłącznie Ostatnia krucjata!

ocenił(a) film na 9
thethonator

Ostatnia Krucjata niewiele ustępuje Świątyni Zagłady. Zdecydowanie dwie najlepsze części cyklu.

ocenił(a) film na 10
thethonator

+1 ;D Ostatnia Krucjata wymiata. Na drugim miejscu Poszukiwacze, a potem Świątynia (jak dla mnie). Chociaż cała trylogia cała jest genialna i uwielbiam każdą z jej części. :)

knoll444

6 :)

ocenił(a) film na 10
Franche Bete

7) ZE WZGLĘDU NA TEGO MAŁEGO CHŁOPACZKA
NAWET LEPSZY OD STARSZEGO PANA Z Ostatnia krucjata!

ocenił(a) film na 8
knoll444

sten44 :)

[8]

ocenił(a) film na 9
sten44

9, zaczęłam to ogladać jeszcze jako dziecko, scena z wyjmowanymi sercami zauroczyła mnie jako kilkulatke i ta część na zawsze pozostanie w mojej pamieci...

ocenił(a) film na 7
knoll444

no to ja 10

użytkownik usunięty
eadamiec1

Jestem 11.

ocenił(a) film na 9

12 najlepiej jak wyrywa serce

ocenił(a) film na 10
piekarz231

13. Film był bardzo dobry tego nie da się ukryć najlepszy moment kiedy jedli te obrzydliwe rzeczy mózg małpy itd.

ocenił(a) film na 10
Mela0203

14. Za scene akcji najpierw w kopalni, a potem na moście + March of the slave children Johna Williamsa 10/10

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
aniaa00

Po ponownym obejrzeniu wszystkich części znów stwierdzam, że "światynia zagłady" jest najlepsza:)
17:)

ocenił(a) film na 8
_ARMIN_

18.

ocenił(a) film na 10
kimberlyxx

146 - tyle razy oglądałem ten film z czego znaczna większość w dzieciństwie, aż nie zarżnąłem kasety.

Maladie aka Ehrios

1 i 3 były lepsze - a ta cała Willi to mnie tak wkurza

ocenił(a) film na 10
Wookie_LG

to jest moja ulubiona cześć wyrywanie serc jest super;)

ocenił(a) film na 10
knoll444

To moja ulubiona część, ale głównie ze względu na sentyment. Kaseta z filmem nagranym przez wyspecjalizowaną firmę piracką, z ich własnym tłumaczeniem i lektorem (zdaje się, że tata nabył ją jeszcze w czasach komuny), wygrzebana przez rodziców z szafy, a pierwszy seans - niestety - podzielony na dwie raty (zaczęliśmy oglądać późnym wieczorem, ciąg dalszy rano)... Dla kilkulatka zachwyt nie z tej ziemi. W przeciwieństwie do wielu ówczesnych ulubionych filmów, do tego po dziś dzień wracam z wielką przyjemnością.

Jeśli miałbym spróbować być obiektywnym, Świątynia to jednocześnie odsłona serii najbardziej mroczna i tajemnicza, ale też najbardziej dziecinna. Trudno więc się dziwić, że budzi mieszane uczucia.

ocenił(a) film na 9
Mimizu

21. :)
Jak dla mnie dwójka najbardziej porywa.

ocenił(a) film na 10
kilmenyy

22! NORMALNIE NAJLEPSZA CZESC! A blondyna wymiata!

ocenił(a) film na 9
danio_3

23. Najciekawsza fabuła , i ogólnie najlepsza :D

silvanestie

scena ucieczki w kopalni rzadzi !

ocenił(a) film na 9
monsieur_dawid

Jestem ostatni....ale tak jak Wy kocham ten film.Byłem na nim w kinie mając 13 lat....Tych doznań nie da się powtórzyć.Zjadałem oczami ekran kinowy......ech.....teraz już nie ma takich filmów.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Rahabiel

27 :D

ocenił(a) film na 10
Delicious_

Uwielbiam! i bardzo liczyłam na nasz "kochany polsat" puści go w święta ale się przeliczyłam..;/

ocenił(a) film na 9
anetka153

Dolaczam, rowniez to moja ulubiona czesc, chociaz rpzepadam za wszystkimi (moze oprocz 4:P)

Dynekk

30

ocenił(a) film na 9
Sybelle

31 - lubię pierwsze trzy, ale ta to mój zdecydowany faworyt :)

ocenił(a) film na 8
girl_in_blue

32. Też moja ulubiona, sentyment z dzieciństwa !

ocenił(a) film na 9
Hanshiro

33. ach co za film XD

ocenił(a) film na 10
GaragasRock

34.Popieram panowie popieram całkowicie. :)

użytkownik usunięty
SplinaMS

35. ooo dużo :D

ocenił(a) film na 9
knoll444

36 :) :)

ocenił(a) film na 9
knoll444

37 :) Dzisiaj w TVP1!

ocenił(a) film na 9
knoll444

38.
No ja się dopisze, ale głównie z sentymentu. To był mój pierwszy film z tej serii i jako dziecko oglądałem go nałogowo:) Poza tym klimat jest trochę inny niż 1 i 3 część.
Na początku filmu gdy umiera jego przyjaciel i mówi że przeżyli już tyle przygód i teraz on się udaje w tą największą, miałem wtedy różne wyobrażenia o poprzedniej części, więc trochę się zdziwiłem że nie ma tej postaci i że klimat jest trochę inny. Tutaj jest bardziej klaustrofobiczny i mroczny i trochę nim przesiąkłem zanim obejrzałem pozostałe:P

Dude_

39

użytkownik usunięty
5476

ha! 40 : ))))

ocenił(a) film na 9
knoll444

ja w takim razie 41 ;) też niedawno obejrzałem ponownie wszystkie i uważam że ten jest najlepszy!!! oczywiście reszta też jest super :)

monini

43.(2 i 3 część najlepsze)

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
knoll444

ja nie bo Poszukiwacze zaginionej arki i Ostatnia krucjata są o niebo lepsze

ocenił(a) film na 9

I właśnie dlatego Cię usunęli:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones