PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 842
oceny
7,5 10 1 162842
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

że "Świątynia Zagłady" to najgorsza część Indiany Jonesa niech się wpisze! Jestem "1".

Sandport

Nie wiem czy najgorsza, ale mnie najmniej przypadła do gustu. Przede wszystkim dlatego, że w tej części są aż dwie irytujące postaci.

ocenił(a) film na 10
mala_madi

O pierwszą nie pytam bo wiem o kogo chodzi, ale kto jest drugą ? Chyba nie Mola Ram :o

rusekolsztyn

Nie :) Nie wiem która dla Ciebie jest pierwsza, denerwował mnie dzieciak i ta gwiazda.

ocenił(a) film na 10
mala_madi

No pierwsza własnie jest piosenkarka. A dzieciak był spoko zwłaszcza scena jak w dżungli grali w karty i się tłumaczył przed Indianą "NIe gram z tobą bo jeszcze zostane nędzarzem. Ja oszukuje mało a Ty dużo" :P

ocenił(a) film na 6
rusekolsztyn

Piosenkarka, czyli Kate Capshaw to zona Spielberga, rezysera filmu... i wszystko jasne juz powinno byc dla Was.

ocenił(a) film na 10
Sandport

Jest drobny zgrzyt - Spielberg ożenił się z Kate Capshaw dopiero po Świątyni Zagłady w roku 1991. Na planie "Świątyni" uczucie między nimi dopiero rozkwitło.

ocenił(a) film na 6
rusekolsztyn

Dzieki za update, ale moze juz cos iskrzylo wczesniej, przed realizacja? kto wie?

Sandport

Również jestem tego zdania.

użytkownik usunięty
Sandport

Najgorsza część trylogii, bo innych części nie uznaję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones