PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 857
ocen
7,5 10 1 162857
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Postanowiłem w końcu obejrzeć "klasykę" filmu przygodowego. Nie jestem fanem gatunku, ale to co zobaczyłem było poniżej moich oczekiwań. Słabiutka, przewidywalna do granic możliwości fabuła. Humor śmieszący chyba tylko dzieci (i to niektóre), no i muzyka, jeden motyw przewijający się przez cały film.
Może kiedyś film ten rzeczywiście prezentował poziom, dzisiaj niestety niczym nie zachwyca. Większość osób które Indiana Jonesa uważają za dzieło ma do tego filmu po prostu sentyment.

Pzdr.

ocenił(a) film na 9
lukaszet

To że nie jesteś fanem to od razu widać :P Ale proszę nie wyjeżdżaj z jakąś "przewidywalną" fabułą bo się tylko ośmieszasz. Albo z jednym motywem muzycznym. Rany... Nie podobało się ? OK. Ale dorabiania na siłę "argumentów" nie znoszę - w dodatku bzdurnych...

Tak nawiasem mówiąc to filmy o Indianie Jonesie to jeśli chodzi o kino przygodowe szczytowe osiągnięcie. Nie zrobiono dotąd NICZEGO co by dorastało ww do pięt. Sentyment ma tu guzik do rzeczy.

Gregg

Mówisz o innym filmie, albo brak Ci wyobraźni skoro uważasz, że fabuła nie jest przewidywalna.

ocenił(a) film na 9
lukaszet

Naprawdę, skończ już... Mam to do siebie, że jeśli już mówię/piszę o filmie, to zawyczaj dokładnie wiem o którym. Nie wiem jak to jest z Tobą ale do dzisiaj nie pomyślałbym że to jakaś większa zaleta jest. Rzeczywiście brakuje mi wyobraźni skoro przykładowo oglądając początek w eleganckim chińskim lokalu nie wyczaiłem od razu że akcja będzie się dziać w indyjskich podziemiach w klimatach Kali-maaaaaaaaaah.

Ten film ma to do siebie że jest kompletnie nieprzewidywalny, poza faktem że co by się nie stało to Indiana będzie górą. Tyle.

ocenił(a) film na 6
lukaszet

To najgorsza część ze wszystkich. Więc obejrzyj pozostałe :)

ocenił(a) film na 10
Szajba

sam jestes najgorszy. ta czesc jest rownie dobra jak 1 i 3 (przynajmniej dla mnie). Cała trylogia zasluguje aby byc w top 100.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones