Snitch

1 godz. 52 min.
6,8 29 054
oceny
6,8 10 29054
6 062
chce zobaczyć
{"type":"film","id":624294,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Snitch-2013-624294/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Infiltrator
  • LucasLang ocenił(a) ten film na: 7

film, Dwayne Johnson pokazał, że umie zagrać poważną rolę, coś dla odmiany niż efektowne widowiska czy komedyjki z jego udziałem

• xrayPL ocenił(a) ten film na: 5

LucasLang To fakt, Dwayne zagrał tu inna rolę niż dotychczas, dużego, silnego, ale zwykłego faceta, który wręcz zostaje oklepany (kto podskoczył Dwayne`owi?) i nikogo nie kładzie na łopatki.

• iraz75 ocenił(a) ten film na: 7

xrayPL :) Aż mnie zaskoczyło że nie wziął giwery i wszystkich rozpirzył jak w Doom ;-) Trochę dziwne jak dostał bęcki, chociaż nie jest to rola jego życia ale pokazał że można się wydostać z szuflady.

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

xrayPL Jego rola to duże, pozytywne zaskoczenie. Gra zwykłego człowieka, którego mógłby zagrać inny aktor z inną budową ciała, ponieważ mięśnie tutaj nie grają. Film ten ukazuje również , że mięśniak nie zawsze musi być stereotypowy. Zwykła głowa rodziny, która musi zmierzyć się z czymś nowym, nieznanym. Film dobry, ale jedna z lepszych ról Johnsona w jego dorobku.

• marzena07 ocenił(a) ten film na: 8

LucasLang Popieram, zaskoczył mnie pozytywnie.

• LucasLang Dwayne zagrał świetnie, bardzo przekonywająco. Ci, którzy liczyli na naszpikowanego akcją akcyjniaka mogą być zwiedzeni.