PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478702}

Iron Man II

Iron Man 2
7,3 262 929
ocen
7,3 10 1 262929
6,0 28
ocen krytyków
Iron Man 2
powrót do forum filmu Iron Man 2

Iron Man 2 w TVN 26.04

użytkownik usunięty

Ale będzie seans filmowy w piątek 26.04 na TVN będzie druga część Iron Men'a o 20 a zaraz po nim o 22.40 Oszykać przeznaczenie 4

ocenił(a) film na 8

A w ten piątek ma być pierwsza część :).

tak, a wszystko o godzine dłużej przez reklamy...

mpkaz

Tak, te reklamy są irytujące.. ale dla mnie to zupełnie inny klimat jak oglądam w TV, a puszczam na laptopie. ;)

Będziemy oglądać Iron Mena :) a co do oszukać przeznaczenia 4 to słaba jutro na Ale Kino,o 21 leci Oszukać przeznaczenie 2

ocenił(a) film na 6
janosik_filmaniak

Moglibyście mi powiedzieć czy jeśli nie oglądałem 1 częsci Iron Mana to powinienem ogladać 2 część która dzisiaj leci w telewizji ?
Chodzi mi o to czy nie zepsuje mi to oglądania 1 części kiedyś :)

ocenił(a) film na 7
TheRockHbk

Zepsuję. Warto najpierw obejrzeć jedyneczke. Warto wiedzieć jak Tony został "ajron menem" .

ocenił(a) film na 7
baojang

Aha znając życie to zarżną ten film reklamami.

ocenił(a) film na 6
baojang

Ok dzięki ;)

TheRockHbk

Ja osobiście na twoim miejscu obejrzał bym najpierw 1, bo w 1 jest pokazane jak on stał się Iron Menem chyba że już za późno i już widziałeś wczoraj 2 Iron Mena :)

ocenił(a) film na 6

Nareszcie!

ocenił(a) film na 6

Ogladam.

ocenił(a) film na 9

Pacze.

stempel3

Tak,tak "pacz"

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Mam oczy to pacze.

stempel3

Też mam oczy,ale ja patrze.

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Nowy w internetach? ;D

ocenił(a) film na 8

w ciągu jednego tygodnia znów obejrzałem : Iron Man 1 , Avengers , Kapitan Ameryka , Thor , Avengers , Iron Man 2 - i powiem jedno - całość niesamowicie przemyślana od początku do końca , w filmach świetnie przeplatają się wątki - miło się ogląda

ocenił(a) film na 9

Ci z TVN-u to tłumoki! Jak można puścić reklamy w momencie, gdy (UWAGA SPOILER) ojciec Tony'ego mówi, że to on jest jego największym dziełem. Taka piękna muzyczka... A tu JEB!!! Reklamy!
Wstydźcie się, TVN!

ocenił(a) film na 9
ManiakowyPingwin

Ja się też nieźle zdziwiłem, jak puścili reklamę w takim momencie oO

ocenił(a) film na 9
Shadover

TVN - niszczyciel chwili ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones