PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478702}

Iron Man II

Iron Man 2
7,3 262 907
ocen
7,3 10 1 262907
6,0 28
ocen krytyków
Iron Man 2
powrót do forum filmu Iron Man 2

Dla zainteresowanych i tych którym film się podobał: po końcowych napisach następuje jeszcze jedna, dodatkowa scena długości 1 minuty.

ocenił(a) film na 6
Slawek

no to proszę opisz mi ją

ocenił(a) film na 7
dudas fw

Do Meksyku przyjeżdża agent (ten, którego Samuel L. Jakcson zostawił wcześniej u Iron Mana) i...
<Spoiler alert!>





wysiada z samochodu, i z wzniesienia patrzy na teren pustynny, w którym armia robotników wykopuje ogromny otwór w ziemi.
Wyciąga telefon i mówi: "Znaleźliśmy to".
Łaaaaaaaaaaał, ciekawe kogo wykopali, co zobaczymy w trzeciej części?
Jakiś znawca komiksów się może wypowie, cóż to może być?

ocenił(a) film na 8
pmezykowski

To był Mjolnir. Młot Thora. Było go tam wyraźnie widać.

ocenił(a) film na 6
Wertyp

Wielki dzięki

ocenił(a) film na 9
dudas fw

Możesz ją obejrzeć tutaj. Co prawda nagrywał jakiś amator, ale zobaczycie o co przynajmniej chodziło :)

ocenił(a) film na 9
PanLewis

Super, nie napisałem gdzie ;p
http://www.youtube.com/watch?v=o5V-9nL15Vs

ocenił(a) film na 7
PanLewis

Zechciałby ktoś wstawić drugi link bo ten nie działa ;)

Wertyp

jak młot Thora to troche bez sensu bo i tak go nie podniosą. Chyba że maszyn się to nie tyczy :D

pmezykowski

To zapowiedź ekranizacji komiksu Thora, nie 3 części Iron Mana. Takie sprostowanie.

Slawek

Po pierwszej cześci też jest taka scena. Zresztą napisy końcowe warto oglądnąć bo to sztuka sama w sobie :)

ocenił(a) film na 9
baryluk

Często w ekranizacjach komiksów Marvel'a (i nie tylko) po napisach następuje jeszcze krótkie scenki. Dlatego zawsze warto poczekać. A co do filmu o Thorze to czekamy z niecierpliwością. Bo jak każdy ze składu Avengers będzie miał ''swój film'' to pewnie zrobią film o Avengers'ach co byłoby hitem jeżeli chodzi o filmy na podstawie komiksów.

ocenił(a) film na 9
Slawek

A i chciałem sprostować, że agent o którym mowa to Nick Fury, a sam Samuel L. Jackson ma kontrakt na serie filmów marvela w których wystąpi w roli Nicolasa Fury'ego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones