PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

6/10

ocenił(a) film na 6

6/10
No niestety film raczej mnie rozczarował.
Albo historia ( której dokładnie nie znam przyznaję) J. Edgar Hoovera jest taka nudna i banalna albo film nakręcono w beznadziejnej tonacji , zresztą film o Żelaznej damie też nie powala , ale jest znacznie ciekawszy niż tak nudnie podana historia założyciela FBI.
Gra aktorska na niezłym poziomie ale mam wrażenie że do tego filmu boski Leo się nie przyłożył uczciwie , czego nie można powiedzieć o poprzednich filmach w których zagrał.
Niestety również Clint Eastwood ostatnio nie przykłada się do swoich filmów.
Reasumując jak chcecie obejrzeć historię J. Edgar Hoovera to polecam inne pozycje bo ta jest nudna jak flaki z olejem.

ocenił(a) film na 5
ador2

Niestety muszę się zgodzić. Film historię nawet jakąś ma, ale wszystko idzie wolno, rozwlekle. Mnie osobiście również charakteryzacja w niektórych scenach odstraszała; tandetnością.

ocenił(a) film na 6
Mabakay

Popieram, film z gatunku ciężkich, historia rozwija się powoli, podobał mi sie wątek śledztwa w sprawie dziecka Lindberghow, ale to jedynie fragment tego długiego filmu. Di Caprio zagrał nieźle Hoovera, szczerze mówiąc nie widziałem żadnych fragmentów z szefem FBI, nie mam porównania. Postać godna sfilmowania, wykonanie tylko niezłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones