PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 74 198
ocen
6,8 10 1 74198
6,6 13
ocen krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

Gdybym miał opisać go jednym słowem powiedziałbym – intrygujący. Już sama konstrukcja fabuły jest ciekawa, a sposób prowadzenia akcji bez wątpienia dość oryginalny. Oprócz tego mocną stroną filmu są żywe i naturalne dialogi, a w szczególności genialne komiczne cięte riposty Jacka. Sceny akcji są świetne, vide realistyczne i brutalne potyczki Jacka na pięści. Niektóre sceny kultowe, jak np. ta w której Jack zostaje zaatakowany w domu Jeb’a przez dwóch półgłówków. Podsumowując, film inteligentny, nie sztampowy, a intryga dobrze i oryginalnie poprowadzona.

gepard_3

Zgadzam się z opinią. Szkoda że tak mało ludzi to docenia.

Burmistrz

Z opisu obawiałem się przydługiego, nudnego filmu, a wyszło całkiem odwrotnie. Jeden z lepszych filmów akcji-kryminalnych ostatnich lat. Jak również Cruise podreperował swoją opinię w moich oczach po Oblivion'ie.

Żeby nie spojlerować:
-wartka fabuła
-ciekawe zwroty akcji
-momenty w których można naprawdę wybuchnąć śmiechem ;)

Polecam

ocenił(a) film na 10
Didox

mam podobne odczucia- inteligentny wspolczesny "western" a la tamte z Clintem Estwoodem, o sprawiedliwym bezprawiu, humor świetny, klimat i to smakowite tępo. coś geniajlnego, nie spodziewalam sie , że trafie tak dobre kino, bardzo w moim guście!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones