PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489404}

Jadowita cisza

Silent Venom
3,2 748
ocen
3,2 10 1 748
Jadowita cisza
powrót do forum filmu Jadowita cisza

Nieduża przestrzeń, grupa uwięzionych ludzi i stado głodnych, jak zwykle nienasyconych gadów - kto wyjdzie z tego spotkania cało? Zapraszamy zainteresowanych na seans już o 22 :)

Samarrita

Węże wielbią dzikie "pełzy" po lodowatej blasze podłogowej na okręcie.

ocenił(a) film na 3
666fred

chodzaca barakuda, u ktorej wyksztalcily sie pluca, przeniknela przez luk torpedowy.

keiler

Seems legit :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

sie wie, jeszcze kilkanascie takich wieczorow i sami wezmiemy sie za produkcje podobnych, klimatycznych tworów

keiler

Barakuda morderca.
Naukowcy tworzą monstrualną Barakudę w celu wykarmienia ludzkości tanimi filetami, które mogą zlikwidować problem głodu. Niestety Barakudzie wyrastają ręce i nogi, wskutek przyspieszonego hormonami wzrostu ewoluuje, i wyrywa się z akwarium wychodząc po ścianie w górę - nikt nie pomyslał o zadaszeniu. Barakuda morduje bezwględnie, wyjadając co smaczniejsze narządy jak trzustka, resztę zostawia. Po zamordowaniu całej bazy wybiega do miasteczka by siać terror. Na końcu zjada wielki trotyl w kształcie robaka i ginie. Ale nikt nie wiedział, że już wcześniej złożyła ikrę w pobliskim jeziorze...

Valdoraptor23

i ostatnia scena jako zblizenie na krwiozerczo patrzace oko male barakudki, ktora wlasnie szykuje sie do wyklucia :DD i obowiazkowo glos placzacego dziecka w tle :DD

ocenił(a) film na 3
Samarrita

bawiacego na plazy, majacego problem z wyciagnieciem wiaderka z wody...

btw: co do trzustki to nie wiem... bardziej exkluzywna wydaje sie grasica :)

keiler

ale grasica zanika z wiekiem i pozostaje tylko w szczatkowej formie :P chyba ze masz na mysli wlasnie takie drobnoustroje - te to maja pikna grasice spokojnie do okresu dojrzewania :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

spora liczba kucharzy nie uznaje miesa z doroslych osobnikow... z wielu wzgledow ;) wiec...

Samarrita

I syk wody przepuszczanej przez Barakudzie skrzela z braku grzechotki.

Valdoraptor23

zaraz wstrząsy od chińskich bomb uwolnią duże węże :D pączka i jagodę :D

666fred

Puszka! Panie, nie obrażaj Pan, dobre :D

Valdoraptor23

"eksplozja uszkodziła systemy łączności" "naprawmy je" "tak jest! (ale ten kapitan mądry, nie pomyślałem żeby naprawić to co się zepsuło, myślałem że będę się nudził do końca filmu, albo aż mnie wąż ugryzie)

666fred

zawsze mogl nieopacznie powiedziec, zeby kolo skoczyl do tesco po nowe czesci :DD

Samarrita

o kurde!!!! ale jazda! tasakiem w węża :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

eee umknelo mi, dlaczego ten z tasakiem padl jak kawka? krew gada jest wielce toxyczna?

keiler

Nie no, ugryzł go najpierw. Gdy inteligentnie odstawiałpuszkę do szafki.

keiler

sięgał na półkę po jakąś puszkę w kuchni i tam był wąż który go ugryzł. Cofnął rękę i zanim jad zaczął działać to chwycił tasak i utłukł gadzinę :D

keiler

uzarl go syczacy denat ;)

Samarrita

Tajny sprzęt wyrwał się ze skrzyni dziurą własnej roboty xD
Puszek i Truskawka on a rampage :D

keiler

O, nieee. Na pewno usłyszą syk węży na ich statku i ich zlokalizują!

ocenił(a) film na 3
keiler

dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi :)
ech zawsze wiedzialem, ze to niezbyt zrecznie miec monitor po przeciwnej stronie jak wyswietlacz tv ;)

keiler

Ja mam bokiem xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

bokiem to ja sie ustawiam usilujac sledzic wątek i obraz filmowy :)

keiler

Na okręcie podwodnym wszyscy ciągle spotykają się w jednym miejscu a nikt nie chodzi korytarzem pełnym węży.

666fred

Armia nie miała juz po prostu żadnego innego okrętu żeby tam wysłać, tylko jakiś wrak któremu silniki się wyłączają od pobliskiej eksplozji beczki.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

dosc krzykliwe wydawaly te weze dzwieki atakujac czekoladowego z jasna sciereczka

keiler

koles czolga sie po podlodze, jeczy i steka z bolu, a ten podchodzi i pada legendarne pytanie "wszystko gra?" :D

Samarrita

"Nnnieee... Chyba się przeziębiłem.. Masz Rutinoscorbin?"

Valdoraptor23

o kurcze, kolejny odruch przedugryzieniowy - przykryć się szmatoręcznikiem :D

666fred

To chyba skóra wężą była a nie szmatoręcznik ;P

Valdoraptor23

na jedno wychodzi :D przynajmniej naturalny material :D

Samarrita

Fajny ten chiński okręt, nie nawiązują łączności ani nic, tylko walą z torped od razu. Co się będą.

Valdoraptor23

nie ma czasu na zbedne zaloty :D

Samarrita

Toki łodzi podwodnych :P

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

to WOJNA, nie ma czasu na konwenanse ;)

keiler

Ciekawe czy strzelają też do Boeingów ośmielających się przelecieć nad ich przestrzenią powietrzną.

Valdoraptor23

spory ten syczuś ;) i do tego w neglizu :D

Samarrita

Ale ślepy dureń, szczyt głupoty w tym filmie xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

za duzo elementow grozy - węże, a do tego odpalone torpedy. zaczynam sie niepokoić o bohaterów...

keiler

o tego w torpedowni juz nie musisz raczej ;)

Samarrita

Wreszcie po nim.

Valdoraptor23

widze ze to byl Twoj ulubiony bohater :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

na mojego ulubionego wyrasta mistrz trafiania w łeb węża z broni krótkiej

Samarrita

Jak tych węży jest tam 20 ,to ja jestem Chupacabrą.

ocenił(a) film na 3
Samarrita

ech zawiodl mnie, myslalem, ze załapie się na bardziej spektakularny koniec

keiler

np.? :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

utopienie w śluzie podczas próby opuszczenia jednostki

keiler

Ha ha. Facet oczywiście nie zauważył wielkiego węża, dopiero kobieta która szła za nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones