PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489404}

Jadowita cisza

Silent Venom
104
chce zobaczyć
Jadowita cisza
powrót do forum filmu Jadowita cisza

Nieduża przestrzeń, grupa uwięzionych ludzi i stado głodnych, jak zwykle nienasyconych gadów - kto wyjdzie z tego spotkania cało? Zapraszamy zainteresowanych na seans już o 22 :)

Valdoraptor23

heh.... gdzie diabel nie moze tam babe posle - to byla przykladowa scena xD

Samarrita

Scena ze zdejmowaniem węży z jej popiersia byłaby dramatyczna, gdybym nie wiedział że są to najpopularniejsze wśród początkujących terrarystów zbożówki, całkowicie niegroźne -_-

Valdoraptor23

o ja.... ale scena :D twórcy miłosnych powinni się uczyć :D facet zdejmuje węże, przy okazji prawie całując kobietę :D

666fred

hahaha, wirujacy w powietrzu seks jak nic :DDD

Valdoraptor23

wszyscy zaloczaja zgona po ok. 30 sekundach od ukaszenia, ale ona nie... ona jest wyjatkowa :D

Valdoraptor23

a teraz byla scena pod tytulem "Czesc... moge cie zjesc?" :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

kurka... do tego czasu jeszcze sie dalo to jakos ogladac, ale zaczynaja mnie zniesmaczac.
moze to dlatego, ze koniec jest bliski?

Samarrita

PŁACZĘ ZE ŚMIECHU Z TEJ SCENY ZABICIA PUSZKA/TRUSKAWKI :D

Kapitan, 20 lat w marynarce i prawie sie zabił o swój własny okręt. A wąż zomnonomował kabla :D

Valdoraptor23

w Szczekach chyba tez byl taki moment... rekinek zamiast ziomka spalaszowal jakis przewod pod napieciem :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

jakie chyba?? na pewno!! czesc druga :)

keiler

no to tez wlasnie :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

i jeszcze to beztroskie strzelanie pod pokładem. kule mial typ chyba cynowo-olowiane, bezrykoszetowe :)

keiler

Przeciwwężowe, nie przebijają metalu.

Istnieje też z pewnością krótkometrażowy sequel "Węże w helikopterze", najkrótszy film kasy Z w historii :D

Samarrita

To było "Dawaj na solo"

Valdoraptor23

ale tekst... oby nie doszlo do anafilaksji... jakby mialo dojsc to juz by doszlo... ciekawe co by zrobili :D zestawu reanimacyjnego jakos tam nie widac :D

Valdoraptor23

(właśnie założyłem konto) czy ów film jest godny grupy koneserów? oglądałem pająki (<3) ale musiałem zrobić godzinną przerwę i nie wiem czy dużo tracę

Wonsz_w_samolocie

o taaaak, zdecydowanie :D

Wonsz_w_samolocie

ale nick masz bardzo a propos :D

Samarrita

konto założone tylko i wyłącznie dla tv puls, obserwowałem wątki fanklubu od miesiąca ; )

Wonsz_w_samolocie

ostateczna decyzja o przyjeciu nowego czlonka nalezy do prezesa. Prezesie Valdoraptor23, jestes proszony o opinie :D

Samarrita

Ha ha :D Wonszu, czy ślubujesz oglądać filmy i naśmiewać się z ich absuardalnego geniuszu? :D

Valdoraptor23

zawsze i wszędzie. czekam jeszcze na dwugłowego rekina bo mi jakoś umknął, a słyszałem że jest niesamowity <3

Wonsz_w_samolocie

Witamy oficjalnie ;) Ja również czekam na ten film. Chyba napiszę maila do Pulsu :D

Samarrita

Wywalił tego węża z kabiny jak kupę szmat xD

Wonsz_w_samolocie

Tak, ale w sumie w drugiej połowie jest wszystko co warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

niestety, jak dla mnie tylko trójczyna. i to za pania doktor i kapitana wraz z czescia dzielnej zalogi. zbyt duzo niejasnosci ;)

Valdoraptor23

a tak na marginesie... tytul to "Jadowita cisza". Jadowitosc niby byla... ale gdzie ta cisza? bo nie zarejestrowalam :D wszyscy darli mordy ile wlazlo ;)

ocenił(a) film na 3
Samarrita

ktos sie słabo przyłozył do przekładu. dla mnie silent venom, to raczej ciche żmije.

niemniej tez zastanawialem sie gdzie ta cisza??? :)

Samarrita

Cisza była zarządzona, dopóki "mój ulubiony asystent" nie zaczął nawalać kluczem po rurach. Je za pierwszym razem oceniłem na 3 i podtrzymuję ocenę. Film długo przynudza, załoga składa się ze ślepców i ignorantów a tylko końcówka ratuje humorem całość.

Valdoraptor23

Do zobaczenia jutro na Ognistym wężu :) Dobranoc wszystkim Klubowiczom :D

Valdoraptor23

ognistym monstrum :DD brzmi intrygujaco :D
spokojnych snow for Everyone :)

ocenił(a) film na 3
Samarrita

spijcie dobrze. w odwiedziny nocne przyjmijcie wizje scenariuszowe nieco wyższych lotów.
mogą być o zabarwieniu... jakie tam będziecie mieli na uwadze ;)~

Valdoraptor23

Ponowna emisja na antenie Tv Puls w poniedziałek, 27.05 o 20.00

Valdoraptor23

Czy to wtedy leci też Tokyo SOS?

jporuba

Tak, po tym filmie właśnie. Możesz dopisać w swoim temacie datę i godzinę (27.05, 22.00)

Valdoraptor23

No czekam czekam na film,mąż dostaje załamki bo ja chce oglądac,ale nie poddam sie i wyjdzie na moje.Jutro mam urodziny ,więc da rade ahhaha :)

ocenił(a) film na 3
marta_2222

zapraszam do nowego tematu wszystkich zainteresowanych :)

hapibo

Po co?

hapibo

No właśnie, zazwyczaj jeśli film ponownie leci w PFP to używamy tego samego tematu. Jeśli powtórka nie jest w poniedziałek to nowy temat ma sens.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Witam
Jak się macie moi drodzy???

giovanni50

Cześć, dzięki za zwrócenie uwagi na ugandyjskie kino ;) Zdecydowanie powinni nakręcić coś z potworami :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ależ proszę bardzo
Podobało się???

giovanni50

Pozwolę sobie zacytować kolegę Raptosaura: AKSION! :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

ZACZYNA SIĘ!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

a ha a ha :)
to ok, nie wiedziałam ze to tak działa :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

nic nie szkodzi A ja biedny mam komputer ale nie mam telewizora narazie....... a następnie nie będe miał komputera ale jak zwykle telefon

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

uuuu.... ktos inny coś ogląda? :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

TAK codziennie Barwy szczęścia okropne to jest

Katharsisss

Współczuję, ja miałam to szczęście, że moja mama była fanką klasy z na długo przede mną xD

pringles

Zazdroszczę! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones