PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158553}

Jak rozczłonkowałem mamę

I Dismember Mama
41
chce zobaczyć

Jak rozczłonkowałem mamę
powrót do forum filmu Jak rozczłonkowałem mamę

Umieszczony przez bogatą matkę w szpitalu psychiatrycznym Albert (Zooey Hall) nienawidzi seksualnie aktywnych kobiet. Atakuje pielęgniarkę, morduje sanitariusza i ucieka z placówki. Mężczyzna dociera skradzionym samochodem do domu znienawidzonej matki i pod jej nieobecność zabija Alice, matkę 11-letniej Annie. Jednakże Albert zakochuje się w czystej dziewczynce, gdyż ma pedofilskie skłonności...

Lubię grindhousowe kino eksploatacji i psycho-thrillery z lat 70-tych. Niestety film Paula Ledera jest dość nużący i przegadany mimo odrobiny suspensu i raczej nieprzyjemnej atmosfery. Gore brak, w zamian trochę nagości. Finał w fabryce manekinów całkiem intensywny. No cóż, kobiece manekiny o pięknych i pustych twarzach zawsze sprawiają, że moja ocena filmu idzie w górę. Jednak "I Dismember Mama" to nie "Maniak" (1980) z Joe Spinellem w roli głównej.

Pierwszy seans: 26 marca 2005 roku, dzisiaj ponowny. Czas trwania: 85 minut.

Paul Leder w 1976 roku nakręcił dużo lepszy psycho-horror "My Friend Needs Killing".

ocenił(a) film na 5
khanate

Zwróciłem znowu uwagę na całkiem udaną sekwencję w fabryce manekinów. Czyżby za Albertem wisiały zdjęcia nagich dzieci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones