PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561010}

Jak to robią single

How to Be Single
6,3 73 210
ocen
6,3 10 1 73210
6,0 8
ocen krytyków
Jak to robią single
powrót do forum filmu Jak to robią single

Chodzi oczywiście o monolog lekarki Meg do malutkiej dziewczynki - jak dla mnie to najlepsza scena z filmu:-)

kinomankaM72

Dla mnie najlepsza scena byla w trailerze, kiedy Alice prosi mezczyzn o kupienie drinkow. Z niewiadomych wzgledow pominieto ten moment w filmie, za co daje minus, bo cala reszta to nedzna szostka, a spodziewalam sie osemki/dziewiatki. Scena z dzieckiem jakos mnie nie wzruszyla- jestem malo czula na wdzieki dzieci.



ocenił(a) film na 6
cumartesi

A ja widziałam w filmie te scenę starań Alice o drinki (może bez tego jednego zdania, gdy prosi wprost o dwie margarity) - chyba coś Ci umknęło;-) Co do sceny z dzieckiem, małe dzieci też na mnie tak nie działają, a jednak ta scena wprost mnie rozbroiła.

kinomankaM72

Specjalnie czekalam na ta scene, wiec nie wydaje mi sie - moze amerykanska wersja byla okrojona? Pewnie musze obejrzec jeszcze raz, ale zbyt niesko ocenilam film, aby mi sie chcialo...

ocenił(a) film na 6
cumartesi

Naprawdę ta scena była - bardziej rozbudowana niż w trailerze, więc trudno jej nie zauważyć. Może rzeczywiście oglądałaś jakąś okrojoną wersję filmu? Fakt, że chyba nie chciałoby mi się oglądać całości jeszcze raz - poprzestałabym na scence z dzieckiem ;-)

kinomankaM72

Scena byla na pewno - przegapilam tylko moment gdy prosi o dwie margarity.

ocenił(a) film na 7
kinomankaM72

Tak, jedna z najlepszych scen :)

ocenił(a) film na 5
kinomankaM72

To prawda, najlepsza scena, ja akurat w przeciwieństwie do niektórych komentujacych jestem czuła na sceny z dziećmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones