PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561010}

Jak to robią single

How to Be Single
6,3 73 197
ocen
6,3 10 1 73197
6,0 8
ocen krytyków
Jak to robią single
powrót do forum filmu Jak to robią single

Przez ostatnie lata powstało już tyle tego typu "komedii", że już się nie chcę tego oglądać. Wszystko opiera się na tym, że laska czy facet ciągle robi to z kimś innym, aż nagle wow zakochałam/em się. To już jest nudne.

ocenił(a) film na 8
krzychu1526

Film "Jak to robią single" jest nieco inny ponieważ jedna laska początkowo chce usilnie się zakochać i nawet zakochuje się ale z czasem dostrzega, że taki związek zaprzepaści jej wszystkie marzenia więc podejmuje decyzję która nie kończy się.. "..i żyli długo i szczęśliwie..".

USManiac

Wbrew pozorom to też jest oklepany temat.

ocenił(a) film na 6
Bilet95

Bo życie jest oklepane :D

dzenero

Po prostu dziś kino jest przepełnione takimi komediami romantycznymi, bez jakieś ciekawej fabuły czy zabawnych kwestii. Mamy za to 15t żartów o seksie a resztę filmu zajmuje sceny gdzie laska/gościu gada albo o robocie która jest jedynym sensem życia lub z ekranu wylewają się stereotypy...

krzychu1526

Zgadzam się i właśnie to samo przyszło mi do głowy jak zaczynałem ten film. Ostatecznie mi się podobał, jednak rzeczywiście tych historii jest ostatnio pełno. Modne jest narzekanie na związki, strach przed małżeństwem, obrzydzenie do dzieci, potem to się odwraca bla bla bla...

ocenił(a) film na 10
krzychu1526

tak zabawnej komedii nie widziałam od lat!!! czemu takich więcej nie robią, ja się pytam ????

Miska84

Mnie nie bawi po raz setny oglądać i słuchać tych samych tekstów. Każdy film tego gatunku opiera się niemal na tym samym humorze. Robią mnóstwo tylko może nie widziałaś :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Miska84

co ty ? w piwnicy siedziałaś czy dopiero teraz możesz oglądać filmy od lat 18?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
krzychu1526

Najgorsza w tych filmach jest ta sztuczna otwartość. Kazdy tutaj bez problemów mówi o swoich uczuciach, kompleksach i przeprowadza auto-psychoanalizy. Strasznie sztucznie to wygląda, bo sami sobie komplikują i później się nad tym rozwodzą w monologach.

ocenił(a) film na 6

No ale taka jest mentalność Amerykan, znowu u Nas w Polszy większość ma komplexy i ludzie mają problem z otwarciem się - skrajności są najgorsze, trzeba dryfować ^^

ocenił(a) film na 7
dzenero

Aha, a to że Amerykanie nie mają kompleksów to wiesz z komedii romatycznych, tak? No przecież oni są tacy amerykańscy, super i w ogóle dusza - ludzie, gdzie nam Polakom do nich. ;)

ocenił(a) film na 6
Rad141922

Masz problem ze zrozumieniem tekstu, mój komentarz nie odnosił się do kompleksów Amerykan tylko do ich sztuczności, natomiast Polacy są stłamszeni przez obcą agenturę, bo sobie na to pozwolili i to widać kto ma w sobie silny gen słowiański, a kto jest typowym Polakiem. U nich tak jak i u nas rządzą pasożydy i nikogo tutaj nie gloryfikuję.

ocenił(a) film na 8
krzychu1526

a powiedz jakie znasz takie filmy?

krzychu1526

Również, mówiąc o tym filmie, słowo "komedia" wzięłabym w cudzysłów.

Nie spodziewałam się co prawda niczego oryginalnego, ani tez ciekawego, ale chociaż moze kilku zabawnych gagów... Jestem rozczarowana. Rozczarowana, mimo braku oczekiwań.. : /

ocenił(a) film na 9
krzychu1526

Ale to nie o tym jest film.

krzychu1526

Możesz polecić podobne filmy z podobną fabułą? PS. Chyba tego filmu nie widziałeś, bo nie taka jest fabuła akurat tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones