PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603172}

Jak urodzić i nie zwariować

What to Expect When You're Expecting
6,2 73 789
ocen
6,2 10 1 73789
4,4 10
ocen krytyków
Jak urodzić i nie zwariować
powrót do forum filmu Jak urodzić i nie zwariować

Film łatwy i przyjemny. Dla rodziców którzy przeszli całą drogę życia razem BARDZO zabawny. Polecam fajnym rodzicom -dobry relaks i kupa śmiechu. Kto nie ma dzieci ten nie zrozumie więc niech nie ogląda.

ocenił(a) film na 6
polluks82

Pierwsza myśl jaka nasunęła mi się podczas oglądania tego filmu, to że filmu nie powinni oglądać bezdzietni, bo go po prostu nie zrozumieją.

ocenił(a) film na 4
polluks82

taaa jasne, kupa smiechu: adopcja kenijskiego dziecka, poronienie i w konsekwencji rozpad związku, komplikacje po cesarskim cięciu, utrata pracy - po prostu boki zrywać.

cronin35

komplikacje po cesarce -bywa
poronienie -smutna część filmu
adopcja -czasami tak bywa jednak jest to też rodzina i związane z nią problemy
Części smutne też w tym filmie, jak w życiu, ale są też prze zabawne -jak w życiu z dziećmi.
Zrozumie ten kto ma dzieci.
Niestety w dzisiejszych czasach ludzie posiadają dzieci ale nie wiedzą co to znaczy bo zajmuje się nimi opiekunka więc oglądając ten film dziwić się będą że ktoś się z niego śmieje.

ocenił(a) film na 4
polluks82

to jakas aluzja? Mam 3-ech synów, i świetnie wiem co to znaczy. Nigdy opiekunki na oczy nie widzieli ;)
Owszem usmiechnąłem nie raz i nie dwa na seansie, ale zasadniczo czesciej było mi nie do smiechu.

cronin35

Ja mam 2 córki i wiele razy się uśmiałem na filmie.
Jedyne czego mi szkoda że w okolicy nie ma takiego klubu tatusiów. Ubaw byłby po pachy.
tak nawiasem mówiąc mały chyba Michael biegający z kijkiem i wywalający się ubawił mnie do łez, ale w życiu byłbym przerażony widząc takie coś:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones