PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 306 423
oceny
7,9 10 1 306423
7,9 31
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

Słaby.

ocenił(a) film na 4

Poza animacją nic mnie w tym filmie nie wciągnęło. Nie podobał mi się ani główny bohater, ani
jego smok. Ani fabuła. Nudne.

I teraz uwaga - zbiorą się atakujący mnie bo nie zrozumiałam przesłania, a temat jest
bezsensowny.

ocenił(a) film na 5
MagdalenaPatterson

No,nareszcie ktos, kto ma podobne odczucia do moich na temat tej bajki.;)

ocenił(a) film na 4
ewawilk

O, bardzo się cieszę ;D

ocenił(a) film na 7
ewawilk

Co za zdjęcie :o

ewawilk

A ja powtórzę po raz enty: opinia mnie nie dziwi, jeśli ktoś nazywa filmy animowane "bajkami".

ocenił(a) film na 6
MagdalenaPatterson

Też nie uważam tego za arcydzieło, pomysł niezły, animacja przyzwoita. To wszystko.

ocenił(a) film na 4
fandisneya

Dziękuję za zrozumienie!

MagdalenaPatterson

Nie jest tak słabo, dla mnie 7/10.

ocenił(a) film na 10
MagdalenaPatterson

Aż boję się o życie wchodząc na takie forum z taką oceną jaką dałem temu filmowi (żartuję oczywiście).
A wracając do tematu jak o mnie chodzi to powiem szczerze że dość długo unikałem oglądnięcia tego filmu ze względu na animację i wydawać by się mogło po opisie nudą fabułę od zera do bohatera (było już jakieś 9086397381 razy) ale jak już się zabrałem za film to w odpowiednich warunkach tzn. cisza spokój dobry obraz i dźwięk i wtedy zaczęła się magia. Porwało mnie wszystko od klimatu północy sposobu animacji bo przyznać szczerze trzeba jak ludzie są jeszcze w miarę "zrobieni" w tym filmie to takie smoki widziałem 1 raz w życiu (chodzi mi właśnie o to jak są animowane), urok smoka a raczej krzyżówki kota i nietoperza plującego ogniem, a że lubię koty to smok skradł moje serce i to co w tym filmie jest najlepsze czyli muzyka. A fabuła jak tak się podejdzie do niej na poważnie, mimo że była już taka parę razy to jest odświeżona i przez to mi nie wydaje się nudna. Nie chcę nikogo uszczęśliwiać na siłę ale może czegoś innego oczekiwaliście przed filmem, więc to co dostaliście was nie zadowoliło. Może ponowne podejście do tematu z innym nastawieniem was bardziej przekona.

ocenił(a) film na 9
MagdalenaPatterson

"I teraz uwaga - zbiorą się atakujący mnie bo nie zrozumiałam przesłania, a temat jest
bezsensowny." - Przewidujesz wszystko niczym doktór Hałs.

Jakby to powiedzieć... Jeszcze nie powstała rzecz, żeby się każdemu w 100% podobała. Nie ma nic w tym nadzwyczajnego że się Ci nie podoba. To tylko rozrywka, każdy ogląda co lubi :)

ocenił(a) film na 9
purum

a to kulfon jeden, myslalem, ze to jakis aktualny watek

ocenił(a) film na 10
purum

Zdarza się nawet najlepszym. Każdy może się naciąć.
Natomiast wątek zawsze aktualny, do czasu kiedy go nie usuną z forum, bo zawsze ktoś odpowie i dyskusja żyje.

MagdalenaPatterson

Zgadzam się. Animacja też okropna. Kanciaste postaci, fabuła denna. No i jeszcze smoki! A ja tak nie trawię fantastyki...

MagdalenaPatterson

"zbiorą się atakujący mnie bo nie zrozumiałam przesłania, a temat jest bezsensowny" - z ust mi to wyjąłeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones