PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6535}
7,1 1 378
ocen
7,1 10 1 1378
Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę
powrót do forum filmu Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę

Lecz wypadło słabiutko,coś smętne te 3 nowele,a ta 2 o kobiecie całkiem bez polotu,jedynie fajnie było zobaczyć ładną i młodą Szykulską.Oceniam jedynie 6/10.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Ocenę opisową wystawiłeś dużo surowszą niż liczbową :). Ja zrobię odwrotnie -- dla mnie jest to film raczej na "piątkę", bo ani pomysły nowel nie wydają mi się wyjątkowo błyskotliwe, ani aktorsko, choć świetny, film niczym właściwie nie zaskakuje. Bardzo zgrabne to wszystko, ale nie jestem przekonany, że zapadnie mi w pamięć -- może purnonsens nie jest do końca moją stylistyką... a może właśnie purnonsensu trochę jeszcze zabrakło dla przekroczenia "masy krytycznej"?

Podziwu godna praca scenografa nad stworzeniem batyskafu i odpowiednim spreparowaniem samochodu -- może za to powinienem podnieść ocenę do "szóstki" :).

Zgadzam się w pełni co do Szykulskiej, nie zgadzam się co do noweli -- mnie właśnie ta druga najbardziej przypadła do gustu: zabawna, z fajnym rozwojem akcji (od wstępu z biurowymi znawcami kobiet poczynając, na finale skończywszy), z czytelnym, sensownym i chyba dość prawdziwym przesłaniem :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones