PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835637}
5,0 16 023
oceny
5,0 10 1 16023
3,6 12
ocen krytyków
Jak zostać gwiazdą
powrót do forum filmu Jak zostać gwiazdą

Dobry polski film

ocenił(a) film na 8

Nie każdy polski film to chłam z milionem przekleństw. Ten jest inny, naprawdę nie odbiega od zagranicznych produkcji. No i Zakościelny, nadal ma to coś :) Na plus tez muzyka, wprowadza w klimat. Polecam :)

a_g_85

Jak zagraniczne to już od razu dobre? Dorośnij niedzielny kinomaniaku. Widziałem masę badziewiastych zagranicznych produkcji, które chciałbym odzobaczyć. A tego dziadostwa nie mam zamiaru nawet oglądać. Już trailer przyprawił mnie o mdłości. Wolę jeszcze raz obejrzeć 25 lat niewinności.

ocenił(a) film na 8
theodorebagwell3

Chodziło bardziej o to, że chwalimy cudze filmy, a swoje, właśnie tak jak Ty, nawet nie znając i nie oglądając, od razu skazujemy na porażkę. Mam nadzieję, że obrażając mnie, ulżyleś sobie. Życzę uśmiechu i więcej dystansu :) P.S to że Tobie się coś nie podoba nie oznacza, że masz prawo na tej podstawie ocenić innych.

a_g_85

Karolak, Zakościelny i kolejny talent show. Zabrakło już tylko Patryka Vegi do kompletu. Parę scen wystarczyło, żeby wiedzieć co to jest za syf. Skoro komuś się to podoba to jak najbardziej mam prawo oceniać

ocenił(a) film na 8
theodorebagwell3

Dziwi mnie sam fakt,że nie szkoda Ci czasu na wchodzenie w zakładki filmów, które Cię kompletnie nie interesują i poświęcanie czasu na komentarze. No ale ludzie maja różne hobby :) Zwłaszcza jeśli uważają się za specjalistów od filmów bo oglądają dużo zwiastunów. Miłego dnia.

a_g_85

...bo przecież o wartości filmu decyduje zwiastun ;)

ocenił(a) film na 3
a_g_85

Gorsze od tego są tylko filmy P. Vegi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones