PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 574
oceny
7,4 10 1 130574
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Takiej akcji promocyjnej nie widział świat! Niczym armia zbawienia, niczym odsiecz Wiednia, to wojsko klakierów pokonało armię hejterów! Epickie to było! Jest! Trwa!
Film świetny, cudownie nijaki, niejako genialny, genialnie prosty, prostacki w wymowie, wymowny jeśli chodzi o Polską kinematografię.
Jeśli nie wiecie czy iść do kina i się zastanawiacie, to ja mówię warto! A może spotkacie kogoś w kolejce po bilet lub popcorn. I ten ktoś odmieni wasze życie, niekoniecznie na lepsze, ale odmieni. Dlatego marsz do kina!
To mój wkład w promocje tego filmu. Bezpłatny niestety. Ale kto wie? Jak jakiś producent przeczyta moje wypociny to dostanę angaż? Panie prezesie kochany, ja zachwalę każdy produkt, każdy! Nawet takie coś

ocenił(a) film na 8
ant887

Rzeczywiście jak na polskim filmie jest część kont fikcyjnych w komentarzach, góra ze 30 osób. Ocen pewnie kilkaset, jednak pozostałe czyli ponad 16 tys. jest od użytkowników. Mi się ten film podobał a mam konto od 10 lat.

Alex_Tyler

Dla mnie taki se 5-6/10, ale to sztuczne napędzanie hajpu trochę odrzuca.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Ja mam 11, dla mnie 9.Jeden z ciekawszych jakie widziałam ever.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones