PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 321
ocen
6,2 10 1 17321
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

"Jan Paweł 2"

ocenił(a) film na 5

Wszędzie piszą tylko o tym sequelu, a co w takim razie się stało z "Jan Paweł 1"? Nie rozumiem. I czy są szanse na "Jan Paweł 3", "Jan Paweł vs. Predator", "Jan Paweł 4: Początek", "Jan Paweł 5: Imperium Kontratakuje" "Jan Paweł 8: Kroniki Josepha Ratzingera" i kolejne części?

HellAwaits

Chciałeś być dowcipny ale Ci nie wyszło...

perun_6

Trochę mu jednak wyszło

ocenił(a) film na 7
MartiniKS

A ja uważam, że jednak nie.

ocenił(a) film na 1
raf_filmweb

wyszło mu idealnie

ocenił(a) film na 8
HellAwaits

Pełny tytuł to John Paul II: Pope's Return.

ocenił(a) film na 7
HellAwaits

Słabe to, bardzo słabe. A przede wszystkim bardzo nietaktowne!

raf_filmweb

Do tego dzieciarnia jego pokroju "lajkuje" ten tekst... żałosne.

ocenił(a) film na 5
raf_filmweb

Ja go tu nawet nie obraziłem :D humor to kwestia gustu, ale trzeba miec nawet nie kij, a maszt radiowy w dupie by pisać że to nietaktowne. Czy o JP2 należy pisać wyłącznie brandzlując się do jego domniemanej świętości? No nie sądzę, facet sam lubił z siebie żartować

ocenił(a) film na 7
HellAwaits

Witam. No być może źle odczytałem Twoje intencje. Myślałem, że pisałeś to złośliwie, a nie humorystycznie. Przyznasz, że przez literki ciężko poznać co człowiek ma na myśli, trudno
poznać jego intencje, czy pisze na poważnie, czy ironicznie. Fakt, że Jan Paweł II był człowiekiem z dystansem do siebie, i tak też chyba należało potraktować Twój wpis. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
raf_filmweb

btw. zdobywacie złotą łopatę za odkopanie postu z prehistorii

ocenił(a) film na 7
HellAwaits

No nie przesadzaj...3 lata to jeszcze nie taka prehistoria :) Np. 10 lat to już bardziej, a widziałem na tym portalu odpowiedzi po takim czasie. Sam chyba nawet takich udzielałem :)                       Po prostu byłem "na świeżo" po tym filmie, zobaczyłem Twój wpis i chciałem się do niego odnieść. I tyle.  Ps. z tą złotą łopatą to ciekawe. Nie znałem tego terminu, ale punkt dla Ciebie, za to że podniosłeś mi tym humor:)

HellAwaits

John Paul 666.

ocenił(a) film na 7
HellAwaits

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

michalmyslowski

Pomijając ten cały nielogiczny bełkot - o jakim zdjęciu mówisz?

ocenił(a) film na 7
Negacja

XD XD

michalmyslowski

@michalmyslowski jak nie wiesz, to lepiej nie pisz, bo lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż rozwiać wszelkie wątpliwości. I bądź uprzejmy przetłumaczyć swój wywód na polski, którym posługuje się większość Polaków, żeby każdy mógł zrozumieć Twój wywód.

ocenił(a) film na 7
angellorebello

Taki inteligent a nie zna tego klasycznego tekstu kultury. Trochę wstyd.

HellAwaits

Jan Paweł IV: Barka na nieznanych wodach

HellAwaits

Jan Paweł i więzień Watykanu





(przepraszam że dalej to odkopuję ale MUSZĘ, to teraz mój ulubiony wątek na tej stronie xD)

ocenił(a) film na 1
HellAwaits

Jan Paweł Łotr 1: Watykan Historie

ocenił(a) film na 6
HellAwaits

XDDDD

HellAwaits

2023: Odyseja Kremówkowa

HellAwaits

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones