PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 614
ocen
7,3 10 1 83614
7,2 18
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Galeria Kazimierz poniedzialek 19 grudnia 20:00.

Jerycho

Ja idę na przedpremierowy ale w Katowicach :-P I wiesz co? zobacze ten film wcześniej niż Wy tam w Krakowie hehe bo seans zaczyna sie juz o 19.15! hehe. pozdro.......

Jerycho

Ja ide w Poznaniu na 19 chyba (musze jeszcze sprawdzic). Dzisiaj dostalem maila...niezle jaja, kilka razy probowalem na rozne filmy a teraz sie udalo.

ocenił(a) film na 10
Jerycho

Ja idę w Krakowie!!!!!!! Strasznie się cieszę, pierwszy raz próbowałem i za pierwszym razem się udało. :D :D

brazil

Ja tez ide w Krakowie. Nie ukrywam ze ogromna niespodzianka to dla mnie...ehh nie przypuszczalem ze sie uda ;)

Jerycho

Ja idę w poniedziałek na 19 we Wrocławiu!pierwszy raz wygrałem bilet,i od razu za pierwszym wysłanym emailem!he he pozdro for all

ocenił(a) film na 10
Jerycho

mam książkę,kupiłem za 6 zeta na Allegro no i musze przyznać,ze jest naprawde dobra.Nie spodziewajcie się akcji i wojny...tylko przekrętów

Ja wygrałem 2 wejściówki na Wojnę Światów.Teraz nawet nie próbowałem bo nie stać jmnie na podróż z Mazur do tych miast(święta kurde).Chyba żeby było w Olsztynie.

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

Myślicie że bez problemu będzie sie dało dokupić bilety na ten pokaz?
Bo tak samemu do kina troche lipnie.
Tylko czy jest sens kogoś brać, jeśli sie okaże, że biletów już brak..
??

Jerycho

Hihi!! Też wygrałam bilet!! ;) Idę w Gdańsku do Krewetki. To mój pierwszy wygrany bilet do kina. I od razu na taki dobry, mam nadzieje :), film. To będzie dobre pocieszenie po jutrzejszym kole z chemii :( Ja chce już poniedziałek... ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones