PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39807}

Jeździec wielorybów

Whale Rider
7,3 3 263
oceny
7,3 10 1 3263
7,1 9
ocen krytyków
Jeździec wielorybów
powrót do forum filmu Jeździec wielorybów

heh...

ocenił(a) film na 10

obejrzany na stojąco w rotterdamskim kinie na wolnym powietrzu, warto było mimo bólu pleców, cierpnięcia kończyn dolnych, marudzenia ówczesnego ukochanego...kiedyś tam wrócę, na pewno :))

Sulamith

Ja oglądałam go na MAFI (Młodzieżowej Akademii Filmowej). Urzekło mnie w nim i klimat, i muzyka. Szczególnie uwiódł mnie klimat tego filmu. Nie dziwię się, że ten film poleca się młodzieży, przecież opowiada o tym, że powinniśmy patrzeć na wszystko inaczej niż dawniej, nie tak konserwatywnie (faktem jest choćby główny wątek, gdy Phai próbuje udowodnić Koro, że i ona jest warta bycia wodzem mimo płci)... Gorąco polecam...

ocenił(a) film na 9
Sulamith

Też polecam, urzekła mnie muzyka - bardzo przypominała śpiew wielorybów.

ocenił(a) film na 6
karolsko

No, wieloryby zajebiście śpiewają, zwłaszcza soul xD

ocenił(a) film na 9
baraqs

mało wiesz o świecie. Posłuchaj, a potem się wypowiadaj: http://www.youtube.com/watch?v=WabT1L-nN-E

ocenił(a) film na 8
Sulamith

Zgadzam się... Pomimo tego, że oglądałem ten film razem z publicznościa składającą się głównie z nastolatków śmiejących się co rusz, film mnie urzekł.

P030

Film, mimo pozorów, nie jest do końca przeznaczony dla nastolatków...i to zdecydowany jego plus ;)

Sulamith

to miala byc opinia na temat filmu a nie uzewnetrznianie sie, gdzie i jak sie co ogladalo. Choc oczywiscie drżymy wszyscy po przeczytaniu i trzymamy kciuki za powrót.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No porazil mnie ten jakze wysublimowany komentarz :P

Sulamith

w sumie, zalozenie powinno byc sluszne, iz przez 8-9 lat nieco wydoroslalas :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones