PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 797
ocen
6,2 10 1 81797
4,9 7
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

Wytrzymałem ..

ocenił(a) film na 1

.. do 24 min i wylaczyłem.Bardzo rzadko przytrafia mi sie taka sytuacja.

ocenił(a) film na 5
soglif3

hahahahahhahahahahahhahahahahahha

ocenił(a) film na 6
soglif3

Właśnie zaczęłam oglądac... ciekawe ile wytrzymam....

ocenił(a) film na 2
soglif3

Nie straciłeś wiele.

soglif3

A ja oglądnąłem do końca. Ciekawa historia i byłem zwyczajnie ciekawy, jak to wszystko się zakończy, jak "poradzi " sobie z życiem główna bohaterka.
Film mi się podobał, bardzo ładne zdjęcia, oglądanie dosłownie cieszyło oko. Wspaniałe miejsca, krajobrazy.
Jest też wykorzystane w filmie kilka mądrości. Dążenie do harmonii, do równowagi.
Oglądało mi się go przyjemnie, aczkolwiek trochę za dużo gadaniny o rozwodach, związkach itd... Główna bohaterka gdzie nie postawiła swoją stopę, tam wszyscy w koło wiedzieli o jej sprawach sercowych xD To mnie trochę irytowało, a tak jest okej ;)
Pozdro i polecam

ocenił(a) film na 5
soglif3

Też myślałam, że nie wytrzymam. Dotrwałam. Chciałam zobaczyć chociaż te widoki.

ocenił(a) film na 3
jrock

mnei dziewczyna zmeczyla do konca..... najgorzej spedzone 2h w zyciu... porazka. FIlm to jedno wielkie maslo maslane.Duzo pier....nia i tyle

ocenił(a) film na 1
soglif3

Książka jest jeszcze gorsza..

ocenił(a) film na 3
soglif3

Ja miałam dokładnie tak samo. Czasem najgłupsze gnioty jestem w stanie zobaczyć do końca dla durnej rozrywki, ale ten film jest tak irytujący, że po prostu nie potrafię przebrnąć.

ocenił(a) film na 3
ulania

Zgadzam się! !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
ulania

Fakt,czasami tez ogladam rozne gnioty do konca ale to sa filmy ,ktore daje sie jakos przejsc.

soglif3

ja tak samo (no tak do około 30 minuty), a najlepsze, że podchodziłem do tego filmu 3 - 4 razy i dalej nie przebrnąłem :P

ocenił(a) film na 4
zbigniew886

Ja przebrnęłam! Za 3 czy 4 podejściem. Ale generalnie nie polecam jako... rozrywkę, odskocznię czy mile spędzony czas. Nuuuudy i Julia irytująca jak nigdy, naiwne bzdety i tyle ...

ocenił(a) film na 1
soglif3

Byłem lepszy o 8 min - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 1
soglif3

Też około 20 minut i zakończyłem seans, nie mogłem znieść głównej bohaterki i jej kaprysów. Podobnie zachowują się osoby, które nie miały prawdziwych problemów w życiu i tworzą je sobie sami.

ocenił(a) film na 4
soglif3

Wczoraj oglądałam film i też nie dotrwalam do końca.:D. A bylo to juz moje drugie podejscie. Teraz wytrwalam troche dluzej :D. Zaczelo robic sie zbyt ckliwie i romantycznie, gdy poznała swoją miłość, i facet wciąż prawil jej komplementy, jaka to ona jest super.
Nie wiem dlaczego, ale ta główna bohaterka mnie irytowala. Jakos nie przekonywalo mnie to jej cale cierpienie itd. Każdy ma takie problemy. W porównaniu z innymi bohaterami (facet, ktory omal nie przejechal swojego dziecka, dziewczyna, ktora musi zawrzec małżeństwo z przymusu), jej problemy wydawaly mi sie jakies wyolbrzymione. Za duzo mowienia wciaz o tym samym

ocenił(a) film na 2
soglif3

Dokładnie , film tragedia i to jej wewnętrzne nieszczęście ...tak trudno żyć mając piękny dom , przystojnego męża , ciekawa prace , pełno przyjaciół , wygląd modelki ahhh życie

ewula811

Zdziwiłabyś się jak często ludzie wpadają w depresję mając wszystko - pieniądze, wygląd, piękny dom. Wystarczy popatrzeć na gwiazdy, które wpadają w depresję, problemy z alkoholem, narkotykami. To dzieje się wtedy kiedy w życiu zaczyna brakować harmonii wewnętrznej a o tym jest właśnie ten film - o jej szukaniu.

„Chciałbym, żeby każdy człowiek miał szansę kiedyś stać się sławnym i bogatym oraz żeby kupił wszystko o czym marzył – bo tylko w ten sposób zrozumie, że nie taki jest cel życia.” – Jim Carrey

ocenił(a) film na 10
KPaxianin

KPaxianin. Otóż to. Otóż to.

ocenił(a) film na 2
KPaxianin

Kota niech se kupio. Kot leczy depresyje.

ewula811

O płycizno!

ocenił(a) film na 2
soglif3

Widziałem całość licząc, że pod koniec Bardem wyciągnie zza pazuchy butlę z gazem i shotguna, i każe Robertsowej rzucać monetą...

soglif3

Kto nie kochał, nie poznał tego wyjątkowego uczucia, wyłącza po 20tu minutach...

ocenił(a) film na 6
soglif3

W zamian polecam:
JEDZ I PIJ, MĘŻCZYZNO I KOBIETO Anga Lee
https://www.filmweb.pl/film/Jedz+i+pij%2C+m%C4%99%C5%BCczyzno+i+kobieto-1994-305 76
Coś pysznego!

Na dokładkę:
BELLE EPOQUE z Penelope Cruz
https://www.filmweb.pl/film/Belle+%C3%A9poque-1992-113704

a na deser:
KOCHANEK z Jane March
https://www.filmweb.pl/film/Kochanek-1992-12249

Mniam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones