PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664}
7,1 45 247
ocen
7,1 10 1 45247
7,2 15
ocen krytyków
Jerry Maguire
powrót do forum filmu Jerry Maguire

Może zamilknę i nie będę nic więcej na temat filmu pisał - Chylę czoła przed tym wielkim dziełem. Ten film miał swoje przesłanie.

ocenił(a) film na 10
BLUE_DRAGON

Bez dwóch zdań - 10 \ 10
Naprawdę piękny film

BLUE_DRAGON

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić ;-)

użytkownik usunięty
Aldo_Martinez

Ja tam aż tak zachwycony nie jestem. Widziałem lepsze filmy z Tomkiem Cruisem, przynajmniej w mojej opini. Ale ogólnie film mi się podobał. Daje mu 8\10.

Najlepsze było: "pokaż mi szmal!!!" i " kocham czarnuchów!!!"
polecam

ocenił(a) film na 9
BLUE_DRAGON

jerry uratował mi życie. po fantastycznej serii beznadziejnie, pięknie smutnych filmów (gdzie żyletkaa?) , paradoksalnie, umarłam, ale ze śmiechu. mmmmmmmore.
świetne poczucie humoru i dialogi - fabuła chyba jest drugorzędną rzeczą. 10/10 ale możliwe, że to za tę endorfinę.

BLUE_DRAGON

no nie... litości... film jest spox, według mnie 7/10 ale bez przesady... przesłanie??? tjaaa...i tak się zastanawiam co tu napisać na temat tego "fantastycznego" przesłania...może lepiej nic nie napiszę... ale fakt faktem, przy tym filmie miło spędza się czas... aha, prawie zapomniałbym... kłam rządzi!!! ;-)

ocenił(a) film na 10
K_i_k_u_c_h_i_y_o

Kłam rządzi:)
Ale tu nie chodzi o fantastyczne przesłanie (bo to przesłanie jest proste i łatwo trafia do ludzi) tylko o to że ten film pokazuje "kulisy" prawdziwego życia:) Tak jak piszesz miło spędzony czasz = wciągająca historia:)

BLUE_DRAGON

dla mnie film jest wyjebczy. gloownie ze wzgledu na to ze od kuchni pokazuje kulisy amerykanskiego sporu zawodowego, sportowcom wcale nie wiedzie sie tak coodownie i bajkowo jak nam sie wydaje i za to kocham ten film :D

użytkownik usunięty
yareck_2

o kulisach sportu to tu gówno było pokazane ale film nawet dobry 7/10
show me the money :D

Owszem, film bardzo dobry i ciepły, przecież maczał w nim paluszki sam James L. Brooks, ale niestety w odróżnieniu od filmów mistrza "tutejsze" aktorstwo nie było w stanie mnie porwać... Dobra historia, dobry Tom, dobry Cuba... Oceniam na 8/10... Wolę "Czułe słówka" czy "Lepiej być nie może" choć może filmy nieco inne to klimacik podobny...

Albertino

fenomenalny to mało powiedziane :] Jerry to jeden z moich najukochańszych filmów i co najdziwniejsze, nigdy nie jestem w stanie w pelni powiedziec dlaczego tak jest :] Najlepsza rola Cruisa, Zellweger, która jak dostad jedynie mi sie w tym filmie podobala...no i rewelacyjny Cuba Gooding Jr(show me the money!!)...świetna historia, wyśmienite dialogi...poprostu nie da się opisać ;] dla mnie Jerry zawsze bedzie takim specjalnym, przywolujacym pewne wspomnienia filmem :]

ocenił(a) film na 10
error

Powtórzmy to:
show me the money :D

Do mnie ten film trafił i nikt mi nie wmówi że jest to słaba produkcja:)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
BLUE_DRAGON

show me the money :D
baby yee
show me the money :D
I love blacks man :D
show me the money :D

ocenił(a) film na 9

Ogladałam go wczoraj po raz kolejny i znów mnie zachwycił. Uwielbiam ten filmik. :)))))

BLUE_DRAGON

film przepiękny płakałam ze śmiechu i ze wruszenia. Ktoś wisi Ci kase? pozostaje tylko nawrzeszczec SHOW ME THE MONEY!! XD
P.S rekinek rządzi XD

ocenił(a) film na 8
BLUE_DRAGON

haha! czyli nie tylko ja uwielbiam ten film! aż nie sądziłem, że tylu ludzi ma podobne do mnie odczucia, film jest piękny. cameron rządzi, a tom zagrał tu jedną z tych kilku ról, za które zawsze będę go cenił, nieważne ile sequeli mission impossible jeszcze nakręci:)

-you love black people?
-i love black people!!!
-who's your motherfucker?
-you're my motherfucker! show me the money!!!
:)

Mudshark

A ja będe inny i dam 9/10 :P:P:P:P:P Albo jak kto woli 5/6 :D

BLUE_DRAGON

"SHOW ME THE MONEY! SHOW ME THE MONEY!" :) Ogólnie film mi się bardzo podobał, nagrałam go sobie nawet na vhs i też bardzo często do niego wracam :) 9/10

ocenił(a) film na 10
BLUE_DRAGON

To również jeden z dwójki moich ulubionych filmów wszechczasów obok "Niebezpiecznych związków". To film z genialnymi dialogami, które Cameron Crowe dopieszczał przez wiele lat, przez które powstawał scenariusz. To także film z genialnymi grą wszystkich aktorów - także tych grających zaledwie epizody. No i niesamowciei optymistyczny przekaz tego filmu to jeden z najlepszych z kategorii "heart-warming".

ocenił(a) film na 1
darek_3

Mogło byc dobrze a wyszlo srednio. Watek miłosny spierdolił ogólny wydzwiek filmu. Szkoda...6/10

ocenił(a) film na 9
Motorcycle_Boy

Sam jestes jak wydzwiek bez tego film traci 33% a moze nawet wiecej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones