PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664}
7,1 45 269
ocen
7,1 10 1 45269
7,2 15
ocen krytyków
Jerry Maguire
powrót do forum filmu Jerry Maguire

Pewnie większość z was nie ma pojęcia, że to hasło wykorzystano w grze StarCraft i był to kod dający pieniądze oraz gaz
ale niby skąd Wy mielibyście to wiedzieć. Jedyne co potraficie to oglądanie kiepskich amerykańskich filmów. Jako kinomaniak filantrop jestem zażenowany taką postawą widza.

PalmerChili

Hehe i niemal przez rok wszyscy książkowo olali twoje pierdołki które tu wypisujesz. To musi być przykre że nikogo nie interesuje twoje zażenowanie czymkolwiek?

toporminator

Obcowałem z debilami więc z doświadczenia wiem, że zawsze znajdzie się ktoś chcący wszcząć dyskusję, nie posiadając przy tym elementarnej wiedzy w danym temacie. Jak widać w tym przypadku zajęło to aż rok. Z jednej strony dobrze, że kiepskie filmy mają niskie zainteresowanie. Z drugiej zaś strony smuci, że są jeszcze tacy widzowie jak Ty :)

PalmerChili

"Obcowałem z debilami" hehe
Wiesz co oznacza słowo "elementarny", czy po prostu lubisz je używać? Gdybym nie miał "elementarnej" wiedzy o filmie, nie wiedziałbym nawet czym to się je, np co to scena, dialog, kto to aktor. Po co zatem używasz słowa którego nie rozumiesz, albo w kontekście jest absurdalne? Obawiam się że to "obcowanie z debilami" niestety ci nie służy, i w myśl przysłowia "z kim przystajesz..." pragnę polecić ci psychologa, bo jeśli "smuci cię że są tacy widzowie jak ja", to musisz mieć naprawdę smutne życie;)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
PalmerChili

???
Zwraca się Pan do kogo?

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

Najważniejsze, że ty odpowiedziałeś sobie, co lubisz w życiu robić najbardziej i zacząłeś to robić. No i równie ważne jest, że dobrze się z tym czujesz.

PalmerChili

"Filantrop - człowiek wspomagający potrzebujących; dobroczyńca" za słownikiem języka polskiego. Poczytaj może jakieś książki "kinomaniaku filantropie", zanim zaczniesz nędznie trollować i się ośmieszać w sieci.

PalmerChili

nie popłacz się

ocenił(a) film na 7
PalmerChili

Urzekłeś mnie, a teraz możesz już stąd iść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones