PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839629}

Jestem Greta

I Am Greta
4,8 1 226
ocen
4,8 10 1 1226
7,0 6
ocen krytyków
Jestem Greta
powrót do forum filmu Jestem Greta

Czy redakcji filmwebu nie zastanawia tak duży procent ocen na jedną gwiazdkę? Obawiam się, że osoby które je wystawiły wcale nie widziały filmu a ich ocena jest jedynie wyrażeniem swoistej niechęci, a może i wręcz nienawiści, wobec głównej bohaterki.

Ush

wierze w selekcje naturalną i z radością obejrzę jak smagli chłopcy od Allaha zajmą się wami tęczowymi lewusami, więc zakładaj lateksy i wbijaj do kumpla na kwadrat

Qpsztal

mylisz pojęcia, nie wiesz kto jest z kim a kto przeciwko komu. lewicowym wolnościowcom zarówno katolicy i muzułmanie są tak samo nie na rękę jeśli za bardzo się panoszą i próbują narzucać wszystkim swoje starożytne mity. niech każdy sobie wierzy w co tam chce, ale w swoim domu. po co się tym tak obnosić

ocenił(a) film na 1
pawel81

Bo to tępa propaganda ekofaszoli, którzy nie po raz pierwszy wykorzystują dzieci do swoich podłych interesów.

PPS

do podłych celi wykorzystują dzieci prawaki, zwalając winę za pedofilię na wszystkich w koło, tylko nie na księży i pedofili z tradycyjnych rodzin. To tzw. "ochrona dzieci i 'wartości' rodzinnych" czyli wykorzystywanie dzieci w celach politycznych. ku chwale plugawej prawicy

ocenił(a) film na 1
Ush

Przyłóż się dzieciaczku do nauki ojczystego języka zanim zaczniesz w ogóle podejmować dyskusję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones