Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:42
Film

Falling

2020 1 godz. 52 min.
6,9 48
ocen
6,9 10 48
1 862
chce zobaczyć
{"id":"838137","linkUrl":"/film/Jeszcze+jest+czas-2020-838137","alt":"Jeszcze jest czas","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/81/37/838137/7936149.2.jpg"}
Willis, konserwatywny farmer, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać ze swoim synem Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Jeszcze jest czas
Jeszcze jest czas (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 1:42
Jeszcze jest czas
Jeszcze jest czas (2020) Zwiastun nr 1 1:35
Jeszcze jest czas | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do LosJohn wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

dystrybucja
M2 Films
studio
Scythia Films
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Falling
inne tytuły
Jeszcze jest czas Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Toronto (Kanada) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 27 lutego do 10 kwietnia 2019 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych