PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838137}
6,6 4 022
oceny
6,6 10 1 4022
5,8 12
ocen krytyków
Jeszcze jest czas
powrót do forum filmu Jeszcze jest czas
skalp_el

Twoje zaklęcie w postaci wylicznki mnie tu przywiodło. Męlduję się. Jęk rozpoczęty.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ty jesteś religijny? Bo mnie ciekawi, jakie masz podstawy tej swojej nienawiści.

hyrkan

To moja sprawa. Co ci do tego? Mnie nie interesuje twój ateizm.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przecież wyjaśniłem. Szukam podstaw nienawiści.

hyrkan

Nie ma we mnie nienawiści.
A skąd czerpię energię do działalności na Filmwebie?
Z twojej głupoty.

Shadow_dawnego_ggggggg

Fajny trolling omijający odpowiedź na pytanie i zawierający personalny atak.

A tak poważnie to się zastanawiasz, czy to nie jest jakaś choroba z tą twoją nienawiścią? Rozumiem się zdenerwować, ale ty jedziesz hejtem bez przerwy.

skalp_el

homoseksualności* tak samo jak heteroseksualności jako jednej z 5 orientacji

Patroo16

E tam 5. Twierdzi się, że jest ich więcej. No bo kim niby jest Margot czy Rafalala. Tralalala i wyliczam: czy jest Trans* Female, Trans Male, Trans* Male, Trans Man, Trans* Man, Trans Person, Trans* Person, Trans Woman, Trans* Woman, Transfeminine, Transgender, Transgender Female, Transgender Male, Transgender Man, Transgender Person, Transgender Woman, Transmasculine, Transsexual, Transsexual Female, Transsexual Male, Transsexual Man, Transsexual Person, Transsexual Woman, Two-Spir ??????????????????????????????????? ????

Shadow_dawnego_ggggggg

stan wiedzy podawanej przez seksuologów, psychoterapeutów czy psychologów to 5 orientacji seksualnych (tożsamości bardziej) nie wiem z jakich źródeł podajesz ich aż tyle, wrzucone są do jednego worka

Patroo16

Mógłbyś je wymienić. 5 to nie dużo.

Patroo16

I co ty Patryku na tym KUL-u studiujesz?
Bo rozstrzał po między nami duży. Ja jeden dla ,,Syna Szawła", a ty 10.
Choć doceniam ,,Więznia nienawiści". Pouczający film.

Shadow_dawnego_ggggggg

a to nie jest tak, że dajesz wyłącznie oceny 1, a przy tym wyłącznie z powodów 'politycznych'?

hyrkan

Daję 1 dla najsłaszych filmów.

Patroo16

Masz jakieś opony w domu?

Patroo16

Błąd.
Orientacja seksualna to popęd seksualny skierowany do płci, a zatem orientacją seksualną jest hetero/homo/biseksualizm (aseksualizm to brak popędu seksualnego), panseksualizm to odmiana biseksualizmu.

Eskim0s

jaki błąd? nie, to nie tylko popęd sprawdź proszę kryteria DSM-5 albo ICD -11. Jasne, te trzy które wymieniasz są podstawowe i głównym kryterium jest płeć partnera seksualnego. Jednakże orientacja aseksualna jest uważana za tożsamość/orientację płciową.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

Że komuś się chce na Filmwebie :D to portal gdzie dajemy swoje recenzje o filmie. Tymczasem o filmie nie dowiedziałem się nic. Ale i tak zobaczę odcinek;) Pozdrawiam wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones