Odtwórz Zwiastun nr 2 1:00

Zobacz Johnny English: Nokaut zwiastun

Film

Johnny English Strikes Again

2018 1 godz. 28 min.
6,3 24 016
ocen
6,3 10 24016
6 670
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"802456","linkUrl":"/film/Johnny+English%3A+Nokaut-2018-802456","alt":"Johnny English: Nokaut","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/56/802456/7857299.2.jpg"}
W wyniku ataku cybernetycznego zostają ujawnione dane wszystkich brytyjskich agentów. Johnny English zostaje wezwany z emerytury, by złapać złoczyńcę.
{"userId":"1032473","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/24/56/802456/781052_1.2.jpg","title":"Old school","link":"/reviews/recenzja-filmu-Johnny+English%3A+Nokaut-21808","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Old school
Mimo licznych referencji w postaci Atkinsona najczęściej da się jednak zauważyć gesty i zachowania typowe dla... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Johnny English: Nokaut
Johnny English: Nokaut (2018) Zwiastun nr 2 1:00
Johnny English: Nokaut
Johnny English: Nokaut (2018) Zwiastun nr 1 2:36
Johnny English: Nokaut
Johnny English: Nokaut (2018) Klip Zapowiedź zwiastuna 0:47
Johnny English: Nokaut | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2018 | Film Johnny English powraca! Nowa przygoda zaczyna się w momencie, w którym olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi” metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.

Johnny English powraca! Nowa przygoda zaczyna się w momencie, w którym olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnieJohnny English powraca! Nowa przygoda zaczyna się w momencie, w którym olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi” metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.

boxoffice
$158 953 864 na świecie
$4 412 170 w USA
$154 541 694 poza USA
budżet
$25 000 000
na podstawie
studio
Universal Pictures (przedstawia) / Perfect World Pictures / Studio Canal / Więcej...
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Johnny English Strikes Again
inne tytuły
Johnny English: Nokaut Polska
Johnny English contre-attaque Belgia Szwajcaria Francja
Johnny English frappe à nouveau Kanada
Johnny English Contre-Attaque Monako
Johnny English 3 (tytuł roboczy) Wielka Brytania
जौनी इंग्लिश स्ट्राइक्स अगेन Indie
Więcej...
Johny English tytułuje kobietę w łodzi podwodnej jako komandor. Jednak jej mundur, na którym znajdują się 4 gwiazdki, wskazuje, ze jest ona kapitanem statku.
Film był kręcony w Londynie, Berkeley, Gerrards Cross, Welham Green, Iver Heath (Anglia, Wielka Brytania) oraz Var i Peille (Francja)
Pojawienie się Emmy Thompson na planie filmowym trzymano w ścisłej tajemnicy. Pojawienie się jej postaci ujawniono dopiero w pierwszym zwiastunie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Po filmie

  Panterka07 ocenił(a) film na 7

  Bardzo lekka komedia. Były momenty na których cała sala się śmiała. Mimo to, następnego dnia już nie będziemy pamiętać fabuły tego łatwego, ulotnego filmu. Posumowując: lekko, ale mega sympatycznie:)

 • Scena w restauracji z krewetkami oraz taniec w disco, są całkiem zabawne.

  Rob_Rock ocenił(a) film na 6

  Ale najbardziej mnie znokautował wątek z goglami VR. Ubawiłem się nieźle :))

 • Stary, ale ciągle dobry...

  Eskim0s ocenił(a) film na 8

  Bez względu na wiek, jego ,,moc" ciągle jest taka sama, a mowa głównie o mimice twarzy. Żeby tylko wypowiedział się przed ostatnim filmem, aby oglądać go na spokojnie, wiedząc że kres śmiania się z jego twarzy, też się kiedyś kończy.

 • Jay

  TamarBum ocenił(a) film na 8

  Nie mogę się doczekać 3-ciej części Johnny Englisha. Nie spodziewałem się, że jeszcze kiedyś zobaczę kontynuację z Atkinsonem w roli głównej, no ale jak widać marzenia się spełniają :-D Atkinson wogóle się nie postarzał, tylko czekać aż wpuszczą do kin.

 • Emma Thompson...

  qzka

  Rozrywka na średnim poziomie, pare żarcików sytuacyjnych zgodnych z tym co do tej pory prezentował Rowan Atkinson. Emma Thompson - okrutne jaką role odegrala. Jak blazen - wyginajac sie, robiac glupie miny i klepiąc tą żuchwą pełną perłowych zębów, ktore sprawialy wrazenie, ze zaraz sie wysypią na ... więcej