PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378018}
6,7 922
oceny
6,7 10 1 922
Jolene
powrót do forum filmu Jolene

Niezwykle rzadko zdarza mi się wyłączyć film po 20 minutach a w tym przypadku tak było , strata
czasu.

ocenił(a) film na 8
kamiska92

Racja, oglądanie kawałka to strata czasu. Tak samo, jak próbowanie przekonać kogoś, że po obejrzeniu ów kawałka ma się jakąś opinię na temat całości. Może ocenię Ciebie po obejrzeniu pięty? Myślę, że to byłoby to samo...

zlotodziob

z tego co wiem na forum można wyrażać swoja opinie,ów (jak to mawiasz) ono jest do tego stworzone , także dziękuje,to na tyle z mojej strony . a co do filmu to nie dało się go oglądać dalej,za bardzo cenie swój czas .

zlotodziob

Bardzo ładnie odpowiedziałeś.

ocenił(a) film na 3
kamiska92

tak się akurat składa, że nie masz czego żałować. inwencji scenarzystom nie starczyło na pełnometrażowy film, więc dostaliśmy zbitek właściwie niepowiązanych ze sobą (oprócz postaci głównej bohaterki) historyjek miłosnych, a każda na poziomie pierwszej z brzegu telenoweli. szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8
Biednarz

Może jak dorośniesz oglądniesz go jeszcze raz i zobaczysz w tym filmie nie "zbitek miłosnych historyjek" a wstrząsającą historie dziewczyny, która całe życie szukała miłości, poczucia bezpieczeństwa, a niestety była krzywdzona i wykorzystywana przez wszystkich. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu, świetna rola Jess Chastain. Polecam ten film ludziom o większej wrażliwości - 8/10.

ocenił(a) film na 8
smoke_city

zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości

ocenił(a) film na 5
kamiska92

obejrzyj ostatnie pół godziny filmu porusza problem praw rodzicielski i niesprawiedliwości tzw prawa

ocenił(a) film na 8
katja_18

Ten film porusza wiele problemów: pedofilia, gwałt w małżeństwie, instytucji pomocy (opiekunka wykorzystująca dziewczynę) i jak wspomniałaś działanie prawa na korzyść bogatszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones