PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 159 206
ocen
6,5 10 1 159206
5,4 27
ocen krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

jak wygląda zza krzaków, są cudowne a zarazem przerażające. Nie moge się doczekać!!!!

dawid2385

Cały Indominus jest świetny. Cudowny koncept :)

ocenił(a) film na 9
1_2_filmweb

No fakt :)

dawid2385

Design super, ale wygląda na to że straszny skur*iel będzie z niego. Mam nadzieje że pod koniec T-Rex da jej nauczkę chociaż wątpie, bo skoro spinkowi nie dał rady to temu tym bardziej. No ale to w końcu Rexie więc zobaczymy :-)

ocenił(a) film na 8
nevler

Tylko,ze teraz to bedzie prawdopodobnie samica z pierwszej czesci filmu. Doswiadczona pewnie w walkach,skoro juz ponad 20 lat biega po Nublar a nie "chucherko" z Isla Sorna.

ocenił(a) film na 7
BarryGDZ

No ja liczę na finałową walkę pomiędzy Tyranozaurem a Indominusem :)

Cohonez

Ja też oczywiście

ocenił(a) film na 8
Cohonez

Mam pytanie. Było gdzieś mówione czy T-rex pojawi się na dłużej? Czy glownym dinozaurem bedzie ta hybryda, i raptory, a reszta jako tło na pare scen?

ocenił(a) film na 7
Joecrou

Na razie nie wiadomo nic na 100 %. Nawet nie wiem ile mozazaura zobaczymy w filmie :D

Joecrou

Głównym dinkiem będzie Indominus Rex (hybryda), nic więcej nie wiadomo. Raptorów pewnie też będzie sporo bo zawsze tak było. Myślę że dla T-Rexa zachowają coś specjalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones