PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=403524}
7,3 63 994
oceny
7,3 10 1 63994
5,9 11
ocen krytyków
Jutro idziemy do kina
powrót do forum filmu Jutro idziemy do kina

Są podzieleni, jedyne co ich interesuje to jaranie, o patriotyzmie wiedzą tyle co zjedzą XD wiem co pisze, bo sam z tego pokolenia jestem. Wątpię, czy tak z dnia na dzień rzuciliby wszystko w obronie narodu

Bogdan4674

nie mieliby wyjścia, chyba że wialiby za granicę, wszyscy faceci zdolni do służby od 18-65 roku życia obowiązkowa mobilizacja do jednostek macierzystych a ci ci nie byli w woju kałach w łapę tygodniowy kurs zabijania i na front;)

Bogdan4674

ale szczerze w trakcie wojny a szczególnie gdy twój kraj jest atakowany z dwóch frontów czyli pewna przegrana lepiej nie być cywilem;)...

ocenił(a) film na 7
800dpi

Byłabym pierwszą osobą, która spieprzałaby za granicę.

Przekleta_Beatrycze

ja chyba też za stary już jestem na bieganie z kałachem po lesie xD

ocenił(a) film na 8
800dpi

Wojna w takich sposób już by nie wyglądała,jak sobie wyobrażasz te analogie do II WŚ.

RAC_79

wiem, wiem miałem na myśli to jakby przyszło nam żyć w tamtych czasach, teraz to zrzuciliby taką car bombę i 1/3 polski by wyparowała hehehe

ocenił(a) film na 8
800dpi

Albo i więcej.

Ale Polski nikt na dzień dzisiejszy nie zaatakuje,ponieważ wcale nie jesteśmy tacy ważni i położenie strategiczne też nie jest wcale takie dobre dla innych.

RAC_79

oj uwierz, że akurat położenie naszego kraju jest niezwykle newralgiczne teraz w szczególności (granica schengen, geograficzny środek kontynentu i etniczny też praktycznie oddzielamy kulturę wschodnią od zachodniej a sami nie wiemy do kogo bardziej należymy heheeh), zresztą dawniej także (układ warszawski) plany ataku także nuklearnego na ZSRR zakładały właśnie atak w pierwszej kolejności na ówczesną Polskę eee wcześniejsza historia cofając się nawet do średniowiecza pokazuje, że to niezwykle strategiczny punkt Europy (dlatego między innymi jako jedne z pierwszych państw postkomunistycznych trafiliśmy do UE, oczywiście nie twierdzę, że ktoś zamierza nas zaatakować ale jakby miało gdzieś walnąć w Europie to jak zwykle zaczęło by się od nas...

Bogdan4674

zrobiłaby coś dużo mądrzejszego, a mianowicie wszystko co możliwe aby przeżyć,
nie walczyć, dogadać się z każdym,
udawać niezaangażowanego i walczyć rozumem,

ocenił(a) film na 10
euremail

Akurat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones