Film

Kłopoty z facetami

Man Trouble
1992
1 godz. 35 min.
5,7 2 314
ocen
5,7 10 1 2314
721
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"4829","linkUrl":"/film/K%C5%82opoty+z+facetami-1992-4829","alt":"Kłopoty z facetami","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/48/29/4829/7178673.2.jpg"}
Joan Spruance (Ellen Barkin), młoda śpiewaczka operowa zerwała właśnie krótkotrwały romans. Jej zły nastrój jeszcze się pogarsza, gdy do jej domu włamują się zamaskowani... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kłopoty z facetami zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

{"linkA":"#unkown-link--stayAtHomePage--?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"#unkown-link--stayAtHomePage--?ref=promo_stayAtHomeB"}

Joan Spruance (Ellen Barkin), młoda śpiewaczka operowa zerwała właśnie krótkotrwały romans. Jej zły nastrój jeszcze się pogarsza, gdy do jej domu włamują się zamaskowani mężczyźni. Wystraszona dziewczyna zwraca się o pomoc do Harry'ego Blissa (Jack Nicholson), właściciela agencji psów obronnych. Harry nie jest człowiekiem pozbawionymJoan Spruance (Ellen Barkin), młoda śpiewaczka operowa zerwała właśnie krótkotrwały romans. Jej zły nastrój jeszcze się pogarsza, gdy do jej domu włamują się zamaskowani mężczyźni. Wystraszona dziewczyna zwraca się o pomoc do Harry'ego Blissa (Jack Nicholson), właściciela agencji psów obronnych. Harry nie jest człowiekiem pozbawionym zasad, ale najczęściej posługuje się metodami, które trudno uznać za uczciwe. W głębi ducha jest jednak życzliwy i sympatyczny. Rozpaczliwie potrzebuje gotówki, bo to znacznie złagodzi jego wszelkie problemy.

boxoffice
$4 096 030 w USA
budżet
$30 000 000
studio
American Filmworks / Budding Grove / Cecchi Gori Pictures / Więcej...
tytuł oryg.
Man Trouble
inne tytuły
Man Trouble Holandia
Więcej...
Meryl Streep miała zagrać rolę Joan Spruance, niestety wycofała się z powodu ciąży. Ostatecznie angaż otrzymała Ellen Barkin.
Film kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Pierwsza wersja scenariusza powstała już w latach 70-tych z myślą o Jacku Nicholsonie oraz Jeanne Moreau jako odtwórcach głównych ról.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Słabiutkie

  pkb_pl ocenił(a) film na 4

  Szkoda takich aktorów do tak nędznej fabułki. Ani to zabawne, ani wciągające. Nie wytrzymałem do końca.

  • najsłabszy

   jackc1977 ocenił(a) film na 5

   najsłabszy film z Nicholsonem. Ani ciekawy, ani zabawny. niepotrzebna pozycja.

   • Nicholson

    ferdek_5 ocenił(a) film na 6

    słaby był w tym filmie. Chyba było to spowodowane tym, że już za dużo ról tego typu grał i po prostu nikogo to już nie kręciło. Bardzo dobra Ellen Barkin. Dziwie się że ta aktorka nie zrobiła światowej kariery.

   • ...

    domino0026 ocenił(a) film na 5

    Obejrzałam ten film ze względu na moją sympatię do Jacka Nicholson'a, ale bardzo się rozczarowałam. Co prawda jest to typowa słodka i urocza komedia romantyczna, ale myślałam, że będzie przynajmniej śmiesznie.

   • Ale Jack zdecydowanie go uratował. Nie jest zły, naprawdę. Były zabawne sceny, trochę napięcia. Fabuła być może była trochę niedopracowana, ale gdyby się skupić na uczuciach i zachowaniu bohaterów, ich relacjach a nie tym, co się dzieje w tle- film wypada dobrze. ;)