PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6662}

K2

7,0 11 294
oceny
7,0 10 1 11294
K2
powrót do forum filmu K2

poszukuje muzy z tego filmu.Może ma ktoś w swoich katalogach bo ciężko ją zdobyć.

ocenił(a) film na 10
lukasz_3_2

witaj. Udało mi się ściągnąć kawałek The Ascent, ale szkopół w tym ze jest jakis "niedorobiony", bowiem wylącza sie w 5'37'' trwania utoworu....zreszta w jakim miejscu by nie odtworzyc kawałka to i tak sie wylącza po tym czasie...jesli jestes zainteresowany to daj znac.
Pozdrawiam.
Apollo

użytkownik usunięty
Apollo_3

Mam soundtrack do tego filmu K2 Music Inspired By The Film-Hans Zimmer
The Ascent 27'39
The Descent 13'40
jeśli ktoś jest zainteresowny moge wrzucic na rapidshare itp.

jakbyś to zrobił to byłoby bardzo fajnie. i daj jakieś wskazówki jak go ściągnąć

ocenił(a) film na 8

super, mógłbyś wrzucić tą ścieżkę na rapida? byłbym bardzo wdzięczny, napisz tylko pod jakim hasłem będzie czy : "K2 Music Inspired By The Film-Hans Zimmer" czy jako coś innego. pozdr :D

jesus_christ

Też bym bardzo prosił, zasłyszalem kiedyś ten kawałek i tylko czekam by jakoś przesłuchać go jeszcze raz u siebie...fajnie jakbyś wrzucił, serdeczne dzięki.

ocenił(a) film na 8
czester

na youtube.com znalazłem krótki fragment ścieżki dźwiękowej (zawsze coś) z fajnymi widokami, wiec:

http://youtube.com/watch?v=tpcP7_2x0Eo

jak ktoś będzie miał jeszcze coś to niech pisze

jesus_christ

Ten soundtrack mozna bez problemu dostac np w sklepie gigant.pl

Jakbyś mógł ten soundtarck wrzuycic na rapida albo media fire byłbym strasznie wdzięczny:) Proszę... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones