PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487211}

Kac Vegas

The Hangover
7,3 728 697
ocen
7,3 10 1 728697
6,3 38
ocen krytyków
Kac Vegas
powrót do forum filmu Kac Vegas

Rok 2008 był ostatnim, w którym pojawiło się pare niezłych komedii (Pineaple express, Jaja w tropikach, Sex Drive, Jestem na tak). Choć i te filmy nie dostarczyły mi tyle śmiechu, co np. Głupi i głupszy, Poznaj mojego tatę, Poznaj moich rodziców, Jaś Fasola nadciąga totalny kataklizm i inne. Gdzie się do cholery podziały takie komedie? Czy naprawdę wszystko już zostało wyczerpane i nie da się stworzyć równie zabawnej komedii? Wracając do tematu, to nastał rok 2009, w którym ruszyła promocja jednego z najbardziej przereklamowanych filmów w historii- The Hangover. Poza całym szumem wokół tej produkcji jest to obraz mocno przeciętny. Co gorsza, od premiery Kac Vegas jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie komedie w kolejnych latach były po prostu słabe. Dlatego zastanawiam się, czy zbiór zabawnych gagów i dialogów, jakie można stworzyć w filmie został już wyczerpany, czy może to jakaś klątwa. Ciekawe jestem drugiej części Głupi i głupszy, bo jeżeli Carrey i Daniels pod batutą braci Farrelly nie będą potrafili stworzyć zabawnego filmu, to już chyba nikt tego nie dokona :p .

ocenił(a) film na 9
raVadrian

Osobiście myślę, że Kac Vegas jest po prostu komedią o dość specyficznym humorze. Dodatkowo niektórzy na siłę próbują odnaleźć w niej drugie dno, jakiś głębszy przekaz, którego po prostu nie ma. Przyjemna, luźna komedia do której chętnie wracam.
Niemniej jednak rozumiem, że nie każdemu może on przypaść do gustu. Śmieszą mnie jedynie wypowiedzi niektórych osób krytykujących Kac Vegas, którzy próbują pokazać się jako ludzie zbyt inteligentni na ten film, a piszą rzeczy w stylu "Kac kupa i smród z dupy", ocena 1 i to by było na tyle, jeżeli chodzi o ich argumentacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones