PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487211}

Kac Vegas

The Hangover
7,3 728 664
oceny
7,3 10 1 728664
6,4 37
ocen krytyków
Kac Vegas
powrót do forum filmu Kac Vegas

Przeciez komedie sa po to by bawic a nie pokazywac jak naprawde jest. Ten film swietnie spelnia to co powiedzialem wiec na cholere wchodzic tu i minusowac? Lepiej wejsc na profil tego ciecia ktory mysli ze umie spiewac i jego zminusowac...

ocenił(a) film na 1
musza34

Drogi muszu34! Rada na przyszłość. Zanim napiszesz komentarz na portalu to sprawdź jak piszemy ,,nie'' z czasownikami, kiedy używamy polskich znaków np. ,,ć'', ,,ś'', ,,ę'', ,,ą'', ,,ż'', gdzie stawiamy przecinki. Zatem bądź tak dobry i wyjaśnij mi (korzystając ze słownika poprawnej polszczyzny), co oznacza słowo: ,, ciecia''.
Serdecznie pozdrowiam
Dr MarieH

ocenił(a) film na 10
MarieH

yyy nie mam ochoty nich korzystac raczej ? jestem scislowcem ;ppp

ocenił(a) film na 1
musza34

Drogi muszu34! Bądź tak dobry i przetłumacz mi powyżej zamieszczony komentarz na język polski.

ocenił(a) film na 10
MarieH

nie ;D jestem scislowcem i mam w d*** jak pisze ;D

ocenił(a) film na 1
musza34

To, że jesteś specjalistą od nauk ścisłych nie oznacza, że masz zaniedbywać ojczysty język!

ocenił(a) film na 10
MarieH

wez skoncz, nie mam ochoty wciskac alt i koniec.. poza tym , nie twoja sprawa jak pisze

użytkownik usunięty
musza34

Jeżeli piszesz coś na forum to robisz to żeby podzielić się swoim zdaniem z innymi. To znaczy, że chcesz żeby to ktoś przeczytał. Przez błędy składniowe, leksykalne, stylistyczne, ortograficzne i interpunkcje rzeczywiście trudno zrozumieć Twoją wypowiedz.

ocenił(a) film na 10

Rzeczywiście bardzo trudno przeczytac wypowiedz bez polskich znakow. -,- Jezeli przekracza to twoje mozliwosci to nie rob z siebie pseudointeligenta i nie pisz jakze kulturalnym i dbajacym o nasz jezyk slownictwem.

użytkownik usunięty
roslinadoniczkowa

Jeśli nikt nie zwraca na to uwagi to przykro mi. Prowadzi to do zubożenia naszego języka, który niegdyś był piękny. Wystarczy poczytać wiersze za czasów wojny. Czytając zdajemy sobie sprawę jak wiele słów nie rozumiemy, a przecież to nasz ojczysty język. zdaje sobie sprawę, że język jest żywy i zmienia się, ale przez to coraz trudniej nam się porozumiewać.

ocenił(a) film na 10

Och tak, jakież to smutne że nie piszemy na forum wierszem.

użytkownik usunięty
roslinadoniczkowa

Nie oto mi chodzi żebyś pisał wierszem, ale przyznam że Twój komentarz mnie trochę rozbawił.

ocenił(a) film na 10

Aby więc uszczęśliwić ciebie. lamowakrowo droga
Powiem tobie szczerze - choć jest to tylko przestroga!
Iż pouczenia twoje sa doprawdy zbedne
Bo ja - jak wiekszosc i tak alta wciskać nie bede.
Mozesz wiec darowac sobie te twoje wywody
I aby nie siac więcej ziarna niezgody
Elokwentna konwersacje naszą ukoncze
I przestanę zgrywac muszy obronce
Od ciebie zas oczekuje - zdanie wiekszosci dziele
Ze przestaniesz byc tak wkur*iajacym nauczycielem.

użytkownik usunięty
roslinadoniczkowa

A jednak moje wypowiedzi się przydały. Stworzyć wiersz nie jest łatwo, a więc dziękuje za trud.
Zamiast jednak określenia nauczyciel wolę profesor.

musza34

To nie odpowiadaj. Przecież to widać, że to znudzona idiotka niemająca nic do powiedzenia w temacie, która teraz zaczepia ludzi. A którego konkretnie ciecia nieumiejącego śpiewać miałeś na myśli? Bo wielu takich zarówno na polskiej, jak i zagranicznej scenie muzycznej.

MarieH

Gdzie niby jest błąd w użyciu i napisaniu "nie" z jakimś innym słowem?
Jeśli według ciebie miało być "NIEPOKAZYWAĆ" to gratuluję.
Aaa, chodzi o temat wypowiedzi. Grzech niewybaczalny.
Co za czepialstwo...
Przeklej sobie tą wypowiedź do notatnika, zamień sobie znaki na polskie z ogonkami, i już-> masz "przetłumaczone".

użytkownik usunięty
ntx

Chodzi o wyraz ,,NIEROZUMIEM" w temacie.

MarieH

Do Marieh- Spier dalaj--Lamusie !

użytkownik usunięty
musza34

Z grzeczności drogi Muszu34 powinieneś napisać ,,tego ciecia'' z wielkiej litery.

ocenił(a) film na 10

czemu? z jakiej grzecznosci? nie ma grzecznosci dla Bibera

ocenił(a) film na 9
musza34

Ale wy macie problemy się rzucacie o byle gówno jak byście byli upośledzeni i nie umieli przeczytać co musza napisał.
Zgadzam się Bieber cieć

użytkownik usunięty
mateuszrw97

Uważasz, że zaniedbywanie i zubożanie języka to byle gówno?
Przykro mi tylko, że wy naprawdę nie rozumiecie do czego to prowadzi.

musza34

aaa, o Biebera chodzi. Do swojej fortuny chłopak doszedł swoja własną ciężką pracą. Darzyłbyś go większym szacunkiem gdyby był wymuskanym dzieckiem bogatych rodziców? A że jest dzieciakiem, to wygląda jak dzieciak. Daj mu z 10 lat a zacznie wyglądać jak mężczyzna.

użytkownik usunięty
musza34

Szczerze mówiąc pisząc poprzedni komentarz nie miałam pojęcia, że chodzi o Biebera, ale nawet jeśli co za różnica nie znam go [na szczęście] i szczerze mówiąc słyszałam tylko jedną jego piosenka [nie dało się jej nie słyszeć, bo jak ominąć coś co cię otacza z każdej strony].

Wielkiej litery używa się by wyrazić szacunek, a nie z grzeczności.

użytkownik usunięty
ntx

Uważam, że bycie grzecznym polega między innymi na wyrażaniu szacunku.

użytkownik usunięty
musza34

Dla mnie dobra komedia to taka która wprowadzi mnie w dobry nastrój. Po obejrzeniu ,,Kac Vegas" byłam tylko znudzona ,a fabuła była bardzo oklepana. To była strata czasu, ale obejrzałam ponieważ byłam ciekawa co według dzisiejszych widzów oznacza pojęcie ,,śmieszne".






Oklepana fabuła? Dawno nie było filmu z fabułą w tym stylu.

użytkownik usunięty
aleosohozi

W wielu komediach akcja dzieje się w Las Vegas. Główni bohaterowie opijają się , a później mają kaca i nic nie pamiętają.

ocenił(a) film na 10

W jakich np?

użytkownik usunięty
roslinadoniczkowa

,,Co zdarzyło się w Las Vegas'', ,,Miesiąc miodowy w Las Vegas '',i każdy inny mający w tytule ,,Las Vegas''

Hmm, "Hangover" nie posiada w tytule Las Vegas, ale rozumiem do czego zmierzasz, jednak w niewielu tego typu filmach głównym motywem jest odzyskanie pamięci po "udanej" imprezie. W większości są to kolejne komedie romantyczne w stylu "on ją kocha a ona ma innego".

ocenił(a) film na 3

Lamowakrowo! Dokładnie tak jak i Ty obejrzałem z ciekawości, co w dzisiejszych czasach dla przeciętnego widza oznacza pojęcie "śmieszny". Zawiodłem się, dla mnie bardziej żenujący niż śmieszny. Niestety dziś na prawdę ciężko o porządny kawał komedii. Ogólnie film chyba zainspirowany "Las Vegas parano". PS. Ten ostatni polecam gorąco.

użytkownik usunięty
Savage44

ciesze się, że ktoś podziela moje zdanie.Wole klasyki typu ,,Pół żartem, pół serio", a jeśli chodzi o współczesne komedie bardzo intrygują mnie te wyreżyserowane przez Woody Allena.

ocenił(a) film na 10
musza34

Ja też nie za bardzo, nie rozumiem jak to może nie śmieszyć. Ten film jest totalnie zabawny, z Alanem na czele.

ocenił(a) film na 10
musza34

Haters Gonna Hate...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones