PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 176
ocen
3,6 10 1 77176
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa
DoktorLejdo

U mnie 13%, a i tak za dużo. -.-

Maciej_Vos

10%...

ocenił(a) film na 1
korkodyl

heh, 15%. WSTYD ;d
Zajrzałem na ten film ocena 1.6
No nieźle ciekawe ile osób dało 1 bez oglądania. :P

lizek8

niestety wielu - fabryka trolli działała dłuższy czas

ocenił(a) film na 10
lizek8

Niestety bardzo wielu - wiesz, bezmózgi bez własneog zdania co dali się zmanipulować plus setki jedynek z fejkowych profili trolli
Ja ten film bardzo lubię, a niektóre teksty to są już naprawdę kultowe i pamiętam je do dziś.
Szkoda, że całe forum tego filmu zostało zaśmiecone wpisami kilku hejterów, którzy atakowali ten film obelgami bez żadnych argumentów. Pozakładali setki fejkowych profili, stawiali jedynki, lajkowali negatywne posty, podszywali się pod inne konta, pod moje też - jakiś debil założył np konto honduras_w_kabanie i udawał "uczciwego" zarzucając mi trolling tylko dlatego, że "śmiałem" pisać o tym filmie pozytywnie. I to trwa DO DZISIAJ! Tyle lat po premierze...
To był naprawdę żenujący spektakl zorganizowanej akcji hejterskiej. Film jest całkiem spoko, oczywiście ma mankamenty, nie jest jakimś majstersztykiem, (zasługuje tak na 7-8, ale ja dałem 10 dla wyrównania szans, bo wiele fejków dało 1 chociaż nie obejrzeli) ale ma fajny klimat, muzę, wiele śmiesznych scen, dużo świetnych tekstów, takich, które często można by zacytować w konkretnych życiowych sytuacjach, jest o wiele lepszy od wielu gniotów, które dziesiątkami wchodzą teraz do kin, a których nikt nie atakuje i nie niszczy tak jak Kaca.
Cała ta wielka nagonka na ten film powinna być przykładem i przestroga, żeby filmowcy mający słabe układy w środowisku przygotowywali się wcześniej na takie ataki. Bo to, że był to atak na producentów nie ulega wątpliwości. Wystarczy pomyśleć i połączyć fakty. Szkoda, ze takie rzeczy dzieją się na naszym rynku, ale co zrobić, na szczęście są ludzie co nie dali się zmanipulować i nie stawiali "1" bo "wypada"

korkodyl

10 %

ocenił(a) film na 7
Maciej_Vos

Również mam 13, też się dziwie, że tak dużo.

DoktorLejdo

17% ...

chwastun

już mam 14% czy ocena znajomych wpływa na ile procent będzie w moim guście, wie ktoś może ?

ocenił(a) film na 2
DoktorLejdo

15%. :D Tylko szkoda, że ocena nie jest adekwatna do filmu, na pewno na jakieś 5.5 by się załapał, ale jedyneczki poleciały od ludzi, którzy tego nawet nie oglądali. Ja do kina na pewno na to nie pójdę.

ocenił(a) film na 1
Lepkam

5.5? Nie żartuj. Gdyby wyciąć klakierstwo, trolling i 1 bez oglądania pewnie zostałoby coś między 2 a 3. W najlepszym razie.
A żeby offtopa nie był 10%

DoktorLejdo

U mnie 11 [facepalm]

ocenił(a) film na 1
ilokull

Też mam 11% Stawiasz piwo! :) Ale czemu tak mało skoro to niby świetna komedia? Czyżby przez ocenę? jak działa ten gustomierz?

DoktorLejdo

14%... gustomierz dziwna sprawa

DoktorLejdo

tylko 10 % :)

DoktorLejdo

13%
Jak to obniżyć?!

ocenił(a) film na 7
macius_4

Moze trzeba oceniac podobne filmy co Kac Wawa po 1/10

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

U mnie 11%. Jak się cieszę, że tak mało :)

house90

10% ciesze się, że tylko tyle :P:P:P

ocenił(a) film na 1
Lukas_04

Niżej niż 10% nie może być chyba.

DoktorLejdo

w 12% :)

Danae_8

Tak samo :) 12%

Danae_8

Też 12%. Nie jest tak źle z nami... :)

DoktorLejdo

16% i o 16% za dużo

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

14%, ale jak to się mówi - o gustach się nie dyskutuje.
P.S. Zastanawia mnie tak wysoka liczba oceniajacych, czyżby naprawdę aż tylu ludzi obejrzało film, czy tylko oceniają po przeczytaniu recenzji

DoktorLejdo

10%, czyli chyba nie jest ze mną źle :)

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

15% :(

ocenił(a) film na 1
czuczulka

17 % :D

DoktorLejdo

Kurde (aż) 18% - źle z moim gustem...

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

11% troche za dużo ;)

milennium_002

U mnie 8%...
P.S. Tak sobie , myślę, że ten film tylko dla kasy zrobili. I wstyd dla takich aktorów jak Zbrojewicz, Bluszcz, Bohosiewicz, Gąsiorowska, Sulej... A Szyc może i jest dobry, ale ostatnio filmowo-reklamowo-serialowy wycieruch... :)

Jedras992

A dlaczego wstyd? Kogo takiego złego zagrał? Alfonsów w Polce nie ma? Albo Bohosiewicz? Co złego zagrała? Na wieczorze panieńskim widać nie byłeś

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

U mnie jest teraz 13%, ale co chwilę się zmienia w granicach 10-17

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

15 %... -.-

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

17% >:(

DoktorLejdo

10% :D

DoktorLejdo

18 :D czy ten film jest naprawde az tak zły ?:D

DoktorLejdo

U mnie 15 % a filmu jeszcze nie oglądałem to się nie wypowiadam :)

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

U mnie 11%... Srednia 1,5 na chwile obecna. Ten film urosnie do rangi "Gulczas a jak myslisz...":D

DoktorLejdo

u mnie 0% :P 1.5 to i tak jest wielki sukces i nawet nie chce mi się tego oglądać żal.pl

Lulszczuch

0% ? To jest możliwe? Pewnie nie można mieć w ulubionych żadnego filmu powiązanego z uczestnikami Kac WaWa. Mówiąc slangiem powiedziałbym, że jesteś hardkorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones